Konkurs na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową i Noworoczną.

Już od wielu lat  organizujemy w naszej szkole Konkurs na najładniejszą, najciekawszą i samodzielnie wykonaną kartkę świąteczną i noworoczną. Konkurs cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem i bierze w nim udział wielu uczniów z klas 1-3 oraz 4-8. W tym roku, mimo zdalnego nauczania, również udało nam się go zorganizować, a uczestników było więcej, niż dotychczas. Jury miało duży problem, by wyróżnić najlepsze prace z powodu wysokiego poziomu artystycznego. W klasach 1-3 zostały przyznane miejsca, natomiast w klasach 4-8, Jury przyznało  równorzędne wyróżnienia. Organizatorami konkursu były: w kl. 1-3 Iwona Grześkowiak, Ewa Wilczek i Katarzyna Spętana; w kl. 4-8 Iwona Grześkowiak i Dorota Gaj-Ciupa.

Wyniki są następujące:

W klasach: 1a i 1b

• 1 miejsce: Kornelia Tworo (1a); Hanna Kępa (1a); Julia Wasilewska(1b)
  • 2 miejsce: Aleksandra Stachera (1a); Lena Danielczyk (1a);Maria Kaczmarek (1b)
  • 3 miejsce: Franciszek Ciupa (1a); Wiktor Błasiak (1a); Jakub Pilichowski (1b)

W klasach: 2a i 2b

• 1 miejsce: Anastazja Rybak (2a); Pola Augustyniak (2b)
  • 2 miejsce: Iga Łuczak (2a);Michalina Miler (2b); Maja Kobryń (2b)
  • 3 miejsce: Oksana Owczarek (2a); Konrad Porada (2a); Róża Tylczyńska (2b); Kacper Pieronowski  (2b)

W klasach: 3a; 3b; 3c

• 1 miejsce: Antonina Łuczak(3a); Nikodem Jeziorny(3b)
  • 2 miejsce: Artur Oczkowski (3a); Alicja Kaczmarek (3a); Mateusz Polewski (3c)
  • 3 miejsce: Julian Masiera (3a)

W klasach 4-8 wyróżnienia otrzymali:

Iga Astemberg (4a); Amelia Jagieła (4b); Hubert Gmiąt (4b); Kacper Puś (5a); Marika Chojecka (5a); Klaudia Jasiak (6a); Błażej Baranowski (6a); Maria Ciupa (7b); Paulina Bednarek (7b); Bartłomiej Oleszczyk (7b)

Wszystkim zdobywcom miejsc i wyróżnień serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.