PROCEDURA ORGANIZACJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W WARCIE

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie organizuje się uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wręczenie dyplomów i nagród oraz odbiór rzeczy pozostawionych w przedszkolu, dla dzieci kończących naukę, odbędzie się (ze względu na wiek dzieci) w obecności tylko jednego rodzica w terminach wyznaczonych przez wychowawców. Udział jest dobrowolny.

1. W przypadku sprzyjającej pogody w ogrodzie przedszkolnym (z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego: dezynfekcja rąk, maseczki, bezpieczny odstęp między osobami uczestniczącymi).

2. W przypadku niesprzyjającej pogody w wyznaczonej sali przedszkolnej (z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego: dezynfekcja rąk, maseczki, bezpieczny odstęp między osobami uczestniczącymi).

Czekając na wejście do ogrodu lub wyznaczonej sali należy zachować odpowiedni odstęp oraz  zakryć usta i nos.

Odbiór dyplomów oraz rzeczy pozostawionych w przedszkolu dla pozostałych dzieci będzie możliwy w dniach i godzinach ustalonych przez wychowawców. Wychowawcy będą dostępni (w przypadku sprzyjającej pogody w altanie przedszkolnej, w przypadku niesprzyjającej pogody w wejściu do przedszkola).

Do przedszkola mogą przyjść wyłącznie osoby zdrowe bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną (duszność, kaszel, gorączka).

W związku z zaistniałą sytuacją istnieje możliwość odbioru dyplomów i nagród u Dyrektora w innych niż ustalone z wychowawcami terminach, od 29.06.2020 r. do 10.07.2020 r. w godzinach pracy przedszkola.

Anna Cieślak