Jutrzenka Warta

Terminarz

I kolejka, 25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków 2 : 1 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 2 : 2 Orzeł Nieborów
Stal Głowno 3 : 1 Ner Poddębice
Boruta Zgierz 1 : 1 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 1 : 1 Orkan Buczek
Skalnik Sulejów 4 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce 2 : 3 ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia 0 : 3 Warta Sieradz
Omega Kleszczów 2 : 0 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 1 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra

II kolejka, 31 lipca - 2 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Włókniarz Zelów 2 : 2 Jutrzenka Warta
Ceramika Opoczno 0 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Warta Sieradz 3 : 2 Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź 4 : 0 Czarni Rząśnia
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 Jutrzenka Drzewce
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 4 LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice 0 : 3 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 2 : 3 Stal Głowno
Zjednoczeni Stryków 2 : 2 Warta Działoszyn
Orkan Buczek 4 : 2 Skalnik Sulejów

III kolejka, 8-9 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 1 Ner Poddębice
Boruta Zgierz 1 : 0 Orzeł Nieborów
Czarni Rząśnia 0 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów 2 : 4 ŁKS II Łódź
Warta Działoszyn 2 : 2 Ceramika Opoczno
Stal Głowno 2 : 2 Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola 1 : 2 Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 5 Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice 1 : 1 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce 1 : 6 Orkan Buczek

IV kolejka, 14-16 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Nieborów 1 : 1 Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn 2 : 0 Stal Głowno
Zjednoczeni Stryków 1 : 3 Boruta Zgierz
Ner Poddębice 0 : 6 LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 2 Jutrzenka Drzewce
Ceramika Opoczno 0 : 6 Warta Sieradz
Włókniarz Zelów 2 : 1 Skalnik Sulejów
Orkan Buczek 3 : 0 Czarni Rząśnia
Polonia Piotrków Trybunalski 0 : 1 Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź 1 : 0 Pogoń Zduńska Wola

V kolejka, 22-23 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 2 Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno 2 : 1 Ceramika Opoczno
Boruta Zgierz 3 : 1 Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice 3 : 4 Orzeł Nieborów
Skalnik Sulejów 0 : 1 Ner Poddębice
Jutrzenka Drzewce 2 : 1 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 1 : 4 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 2 : 3 Orkan Buczek
Pogoń Zduńska Wola 2 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Sieradz 3 : 6 ŁKS II Łódź

VI kolejka, 26 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Warta Działoszyn 1 : 0 Jutrzenka Warta
Ceramika Opoczno 0 : 7 ŁKS II Łódź
Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 0 Warta Sieradz
Orkan Buczek 5 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 2 Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów 3 : 0 Czarni Rząśnia
Ner Poddębice 1 : 3 Jutrzenka Drzewce
Orzeł Nieborów 3 : 1 Skalnik Sulejów
Zjednoczeni Stryków 1 : 0 LKS Kwiatkowice
Stal Głowno 1 : 2 Boruta Zgierz

VII kolejka, 29-30 sierpnia 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 2 Stal Głowno
Boruta Zgierz 4 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia 3 : 3 Ner Poddębice
Omega Kleszczów 1 : 1 Włókniarz Zelów
Warta Sieradz 1 : 1 Orkan Buczek
ŁKS II Łódź 3 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Kwiatkowice 2 : 0 Warta Działoszyn
Jutrzenka Drzewce 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra

VIII kolejka, 5-6 września 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Boruta Zgierz 3 : 1 Jutrzenka Warta
Ceramika Opoczno 0 : 2 Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn 0 : 2 Skalnik Sulejów
Stal Głowno 1 : 1 LKS Kwiatkowice
Orzeł Nieborów 6 : 2 Czarni Rząśnia
Ner Poddębice 0 : 7 Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra 0 : 8 Warta Sieradz
Orkan Buczek 0 : 1 ŁKS II Łódź
Zjednoczeni Stryków 5 : 0 Jutrzenka Drzewce

IX kolejka, 11-13 września 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 0 Ceramika Opoczno
ŁKS II Łódź 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów 0 : 1 Stal Głowno
Czarni Rząśnia 0 : 3 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 3 : 0 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 6 : 1 Ner Poddębice
Warta Sieradz 5 : 3 Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 5 Orkan Buczek
Jutrzenka Drzewce 1 : 4 Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice 0 : 3 Boruta Zgierz

X kolejka, 19-20 września 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 2 LKS Kwiatkowice
Ceramika Opoczno 0 : 9 Orkan Buczek
Warta Działoszyn 1 : 2 Czarni Rząśnia
Stal Głowno 3 : 0 Jutrzenka Drzewce
Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 3 : 2 Skalnik Sulejów
Orzeł Nieborów 1 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Ner Poddębice 0 : 4 Warta Sieradz
Włókniarz Zelów 1 : 1 ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski

XI kolejka, 26-27 września 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Skalnik Sulejów 4 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 5 : 2 Warta Działoszyn
Pogoń Zduńska Wola 3 : 3 Zjednoczeni Stryków
ŁKS II Łódź 8 : 0 Ner Poddębice
Polonia Piotrków Trybunalski 3 : 1 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 1 : 2 Stal Głowno
Warta Sieradz 3 : 3 Orzeł Nieborów
LKS Kwiatkowice 2 : 0 Ceramika Opoczno
Jutrzenka Drzewce 0 : 4 Boruta Zgierz
Orkan Buczek 4 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra

XII kolejka, 3-4 października 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 2 Jutrzenka Drzewce
Ceramika Opoczno 0 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Działoszyn 2 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Stal Głowno 1 : 0 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 0 : 2 Warta Sieradz
Boruta Zgierz 2 : 0 Czarni Rząśnia
Orzeł Nieborów 2 : 3 ŁKS II Łódź
Ner Poddębice 2 : 3 Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów 1 : 2 Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice 5 : 0 Skalnik Sulejów

XIII kolejka, 10-11 października 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 1 : 2 Jutrzenka Warta
Skalnik Sulejów 0 : 0 Ceramika Opoczno
Warta Sieradz 2 : 0 Warta Działoszyn
Pogoń Zduńska Wola 0 : 3 Stal Głowno
ŁKS II Łódź 1 : 1 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 : 3 Włókniarz Zelów
Orkan Buczek 5 : 3 Ner Poddębice
Jutrzenka Drzewce 1 : 7 LKS Kwiatkowice

XIV kolejka, 17-18 października 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 4 Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno 0 : 1 Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn 3 : 3 ŁKS II Łódź
Stal Głowno 0 : 2 Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 0 Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów 3 : 2 Orkan Buczek
Ner Poddębice 3 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów 3 : 0 Jutrzenka Drzewce
Boruta Zgierz 3 : 3 Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice 9 : 1 Czarni Rząśnia

XV kolejka, 24-25 października 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 3 : 1 Jutrzenka Warta
Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 2 : 0 Stal Głowno
Warta Sieradz 1 : 0 Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 1 Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów 1 : 1 LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Drzewce 1 : 4 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 3 : 1 Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice 0 : 2 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 3 : 0 Skalnik Sulejów

XVI kolejka, 31 października 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 2 : 5 Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice 1 : 0 Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów 0 : 0 Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz 1 : 1 ŁKS II Łódź
Skalnik Sulejów 1 : 2 Omega Kleszczów
Warta Działoszyn 2 : 4 Orkan Buczek
Stal Głowno 2 : 0 Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków 1 : 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno 2 : 3 Ner Poddębice
Jutrzenka Drzewce 0 : 1 Czarni Rząśnia

XVII kolejka, 6-8 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
ŁKS II Łódź 8 : 0 Jutrzenka Warta
Ner Poddębice 3 : 2 Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Warta Działoszyn
Pogoń Zduńska Wola 0 : 1 Skalnik Sulejów
Czarni Rząśnia 5 : 3 Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 3 : 0 Jutrzenka Drzewce
Orkan Buczek 6 : 2 Stal Głowno
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 5 Boruta Zgierz
Warta Sieradz 3 : 0 LKS Kwiatkowice

XVIII kolejka, 10-11 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków 5 : 0 Ner Poddębice
Stal Głowno 2 : 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz 2 : 0 Orkan Buczek
Skalnik Sulejów 0 : 1 Warta Sieradz
Ceramika Opoczno 3 : 0 Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn 0 : 2 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce 3 : 3 Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice 0 : 1 ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia 0 : 2 Omega Kleszczów

XIX kolejka, 14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia