Terminarz
I kolejka, 19-20 sierpnia 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Piast Błaszki |
2 : 0 |
Jutrzenka Warta |
WKS 1957 Wieluń |
1 : 2 |
TS Janiszewice |
UKS Galewice |
0 : 1 |
MLKS Konopnica |
Czarni Rząśnia |
1 : 3 |
LZS Brąszewice |
KS Karsznice |
2 : 1 |
Sokół Goszczanów |
Złoczewia Złoczew |
2 : 0 |
Tęcza Brodnia |
Warta II Sieradz |
1 : 0 |
Prosna Wieruszów |
Ekolog Wojsławice |
1 : 3 |
Pogoń Zduńska Wola |
II kolejka, 25-26 sierpnia 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Jutrzenka Warta |
2 : 1 |
Złoczewia Złoczew |
Tęcza Brodnia |
6 : 3 |
Czarni Rząśnia |
Pogoń Zduńska Wola |
0 : 1 |
TS Janiszewice |
LZS Brąszewice |
0 : 3 |
WKS 1957 Wieluń |
Sokół Goszczanów |
0 : 1 |
Warta II Sieradz |
Prosna Wieruszów |
2 : 1 |
Piast Błaszki |
Ekolog Wojsławice |
0 : 3 |
UKS Galewice |
MLKS Konopnica |
3 : 1 |
KS Karsznice |
V kolejka, 8-10 września 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
LZS Brąszewice |
2 : 1 |
Tęcza Brodnia |
Złoczewia Złoczew |
2 : 1 |
MLKS Konopnica |
Czarni Rząśnia |
7 : 0 |
Sokół Goszczanów |
TS Janiszewice |
1 : 0 |
Jutrzenka Warta |
WKS 1957 Wieluń |
0 : 0 |
Prosna Wieruszów |
Warta II Sieradz |
4 : 1 |
UKS Galewice |
Piast Błaszki |
0 : 2 |
Ekolog Wojsławice |
KS Karsznice |
0 : 4 |
Pogoń Zduńska Wola |
III kolejka, 30 sierpnia 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
TS Janiszewice |
1 : 0 |
LZS Brąszewice |
Piast Błaszki |
1 : 3 |
Sokół Goszczanów |
Złoczewia Złoczew |
4 : 2 |
Prosna Wieruszów |
Czarni Rząśnia |
3 : 3 |
Jutrzenka Warta |
UKS Galewice |
1 : 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
WKS 1957 Wieluń |
1 : 1 |
Tęcza Brodnia |
Warta II Sieradz |
2 : 1 |
MLKS Konopnica |
KS Karsznice |
2 : 3 |
Ekolog Wojsławice |
IV kolejka, 2-3 września 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Ekolog Wojsławice |
2 : 2 |
Warta II Sieradz |
Pogoń Zduńska Wola |
2 : 3 |
LZS Brąszewice |
Jutrzenka Warta |
2 : 3 |
WKS 1957 Wieluń |
MLKS Konopnica |
4 : 2 |
Piast Błaszki |
UKS Galewice |
6 : 0 |
KS Karsznice |
Sokół Goszczanów |
0 : 4 |
Złoczewia Złoczew |
Prosna Wieruszów |
1 : 3 |
Czarni Rząśnia |
Tęcza Brodnia |
5 : 1 |
TS Janiszewice |
VI kolejka, 16-17 września 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Jutrzenka Warta |
1 : 5 |
LZS Brąszewice |
KS Karsznice |
1 : 2 |
Warta II Sieradz |
MLKS Konopnica |
0 : 3 |
Czarni Rząśnia |
Pogoń Zduńska Wola |
1 : 0 |
Tęcza Brodnia |
Sokół Goszczanów |
1 : 5 |
WKS 1957 Wieluń |
Ekolog Wojsławice |
1 : 0 |
Złoczewia Złoczew |
Prosna Wieruszów |
1 : 1 |
TS Janiszewice |
UKS Galewice |
3 : 1 |
Piast Błaszki |
VII kolejka, 23-24 września 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Tęcza Brodnia |
4 : 0 |
Jutrzenka Warta |
Złoczewia Złoczew |
3 : 1 |
UKS Galewice |
Piast Błaszki |
3 : 0 |
KS Karsznice |
Czarni Rząśnia |
1 : 3 |
Ekolog Wojsławice |
WKS 1957 Wieluń |
4 : 0 |
MLKS Konopnica |
LZS Brąszewice |
0 : 1 |
Prosna Wieruszów |
TS Janiszewice |
6 : 0 |
Sokół Goszczanów |
Warta II Sieradz |
3 : 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
VIII kolejka, 30 września-1października 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Pogoń Zduńska Wola |
0 : 2 |
Jutrzenka Warta |
Sokół Goszczanów |
2 : 4 |
LZS Brąszewice |
Prosna Wieruszów |
1 : 3 |
Tęcza Brodnia |
Ekolog Wojsławice |
0 : 2 |
WKS 1957 Wieluń |
MLKS Konopnica |
3 : 0 |
TS Janiszewice |
Warta II Sieradz |
1 : 0 |
Piast Błaszki |
KS Karsznice |
1 : 1 |
Złoczewia Złoczew |
UKS Galewice |
1 : 1 |
Czarni Rząśnia |
IX kolejka, 6-7 października 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Jutrzenka Warta |
4 : 3 |
Prosna Wieruszów |
WKS 1957 Wieluń |
3 : 2 |
UKS Galewice |
Czarni Rząśnia |
3 : 0 |
KS Karsznice |
Złoczewia Złoczew |
1 : 0 |
Warta II Sieradz |
Tęcza Brodnia |
9 : 0 |
Sokół Goszczanów |
TS Janiszewice |
3 : 1 |
Ekolog Wojsławice |
LZS Brąszewice |
2 : 1 |
MLKS Konopnica |
Piast Błaszki |
1 : 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
X kolejka, 14-15 października 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Sokół Goszczanów |
0 : 7 |
Jutrzenka Warta |
Ekolog Wojsławice |
3 : 3 |
LZS Brąszewice |
MLKS Konopnica |
0 : 4 |
Tęcza Brodnia |
Pogoń Zduńska Wola |
3 : 4 |
Prosna Wieruszów |
Warta II Sieradz |
1 : 4 |
Czarni Rząśnia |
KS Karsznice |
1 : 3 |
WKS 1957 Wieluń |
UKS Galewice |
5 : 0 |
TS Janiszewice |
Piast Błaszki |
2 : 1 |
Złoczewia Złoczew |
XI kolejka, 20-21 października 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Jutrzenka Warta |
4 : 1 |
MLKS Konopnica |
Tęcza Brodnia |
5 : 2 |
Ekolog Wojsławice |
WKS 1957 Wieluń |
5 : 0 |
Warta II Sieradz |
Czarni Rząśnia |
1 : 6 |
Piast Błaszki |
TS Janiszewice |
3 : 1 |
KS Karsznice |
Prosna Wieruszów |
3 : 0 |
Sokół Goszczanów |
LZS Brąszewice |
3 : 1 |
UKS Galewice |
Złoczewia Złoczew |
3 : 2 |
Pogoń Zduńska Wola |
XII kolejka, 28-29 października 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Złoczewia Złoczew |
4 : 0 |
Czarni Rząśnia |
Ekolog Wojsławice |
3 : 1 |
Jutrzenka Warta |
Warta II Sieradz |
8 : 1 |
TS Janiszewice |
Pogoń Zduńska Wola |
6 : 0 |
Sokół Goszczanów |
KS Karsznice |
0 : 3 |
LZS Brąszewice |
UKS Galewice |
0 : 4 |
Tęcza Brodnia |
MLKS Konopnica |
0 : 3 |
Prosna Wieruszów |
Piast Błaszki |
5 : 0 |
WKS 1957 Wieluń |
XIII kolejka, 4-5 listopada 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
WKS 1957 Wieluń |
4 : 2 |
Złoczewia Złoczew |
Czarni Rząśnia |
2 : 0 |
Pogoń Zduńska Wola |
Jutrzenka Warta |
2 : 1 |
UKS Galewice |
TS Janiszewice |
4 : 1 |
Piast Błaszki |
Tęcza Brodnia |
7 : 1 |
KS Karsznice |
LZS Brąszewice |
1 : 1 |
Warta II Sieradz |
Sokół Goszczanów |
0 : 3 |
MLKS Konopnica |
Prosna Wieruszów |
3 : 3 |
Ekolog Wojsławice |
XIV kolejka, 10-12 listopada 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
Ekolog Wojsławice |
7 : 0 |
Sokół Goszczanów |
KS Karsznice |
0 : 3 |
Jutrzenka Warta |
Warta II Sieradz |
1 : 2 |
Tęcza Brodnia |
UKS Galewice |
0 : 0 |
Prosna Wieruszów |
Pogoń Zduńska Wola |
4 : 1 |
MLKS Konopnica |
Złoczewia Złoczew |
1 : 2 |
TS Janiszewice |
Piast Błaszki |
2 : 2 |
LZS Brąszewice |
Czarni Rząśnia |
0 : 1 |
WKS 1957 Wieluń |
XV kolejka, 18-19 listopada 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
WKS 1957 Wieluń |
0 : 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
Jutrzenka Warta |
2 : 1 |
Warta II Sieradz |
Tęcza Brodnia |
4 : 0 |
Piast Błaszki |
TS Janiszewice |
3 : 0 |
Czarni Rząśnia |
MLKS Konopnica |
2 : 1 |
Ekolog Wojsławice |
Sokół Goszczanów |
1 : 5 |
UKS Galewice |
Prosna Wieruszów |
5 : 0 |
KS Karsznice |
LZS Brąszewice |
2 : 3 |
Złoczewia Złoczew |
Aktualności
XV kolejka
18-19 listopada 2023 roku:
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
WKS 1957 Wieluń |
0 : 1 |
Pogoń Zduńska Wola |
Jutrzenka Warta |
2 : 1 |
Warta II Sieradz |
Tęcza Brodnia |
4 : 0 |
Piast Błaszki |
TS Janiszewice |
3 : 0 |
Czarni Rząśnia |
MLKS Konopnica |
2 : 1 |
Ekolog Wojsławice |
Sokół Goszczanów |
1 : 5 |
UKS Galewice |
Prosna Wieruszów |
5 : 0 |
KS Karsznice |
LZS Brąszewice |
2 : 3 |
Złoczewia Złoczew |