Jutrzenka Warta

Rezerwy

I kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – MUKS Wróblew 5:2 (0:1), po golach Adriana Ciesielskiego-3, Bernarda Musiała i Sergiusza Kacyny;

II kolejka: LKS Kalinowa – Jutrzenka II Warta/Socha 1:0 (0:0);

III kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – UKS Wiewiórczyn 3:0 (0:0), po golach Bernarda Musiała-2 i Adriana Ciesielskiego;

IV kolejka: Iskra Stolec – Jutrzenka II Warta/Socha 6:0 (3:0);

V kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – Unia Sieradz-Męka 1:7 (1:2), po golu Bernarda Musiała;

VI kolejka: Hetman Sieradz – Jutrzenka II Warta/Socha 1:4 (0:2), po golach Sergiusza Kacyny-2, Bernarda Musiała i Adriana Ciesielskiego;

VII kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – Amatorzy Zapolice 2:4 (1:4), po golach Bernarda Musiała i Szymona Owczarka;

VIII kolejka: LGKS Charłupia Mała – Jutrzenka II Warta/Socha 8:2 (4:0), golach Szymona Owczarka-2;

IX kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej 3:1 (1:0), po golach Bernarda Musiała-2 i Dominika Młotkiewicza;

X kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha – GKS Sędziejowice 1:7 (1:4), po golu Bernarda Musiała;

XI kolejka: LZS Chrząstawa – Jutrzenka II Warta/Socha 6:3 (1:3), po golach Dominika Młotkiewicza-2 i Sebastiana Stawickiego;

XII kolejka: MUKS Wróblew - Jutrzenka II Warta/Socha 4:1 (2:1), po golu Sebastian Stawicki;

XIII kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha - LKS Kalinowa 3:1 (2:0), po golach Bernarda Musiała-2 i Piotra Sajdy;

XIV kolejka: UKS Wiewiórczyn - Jutrzenka II Warta/Socha 1:3 (0:1), po golach Wiktora Zimocha, Bartosza Rusaka i Szymona Owczarka;

XV kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha - Iskra Stolec 2:1 (2:1), po golach Bartosza Kamoli i Wiktora Zimocha;

XVI kolejka: Unia Sieradz Męka - Jutrzenka II Warta/Socha 2:2 (1:2), po golach Piotra Sajdy i Tomasza Błaszczyka;

XVII kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha - Hetman Sieradz 3:2 (3:0), po golach Szymona Owczarka-2 i Jarosława Grabińskiego;

XVIII kolejka: Amatorzy Zapolice - Jutrzenka II Warta/Socha 3:0 - walkower, nasze rezerwy nie zebrały składu na mecz;

XIX kolejka: Jutrzenka II Warta/Socha - LGKS Charłupia Mała 3:5 (1:3), po golach Bernarda Musiała, Adriana Ciesielskiego i Dominika Młotkiewicza;

Aktualności

XXVI kolejka

25-26 maja 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 0 : 2 Złoczewia Złoczew
MLKS Konopnica 3 : 2 Jutrzenka Warta
KS Karsznice 0 : 3 TS Janiszewice
Warta II Sieradz 0 : 2 WKS 1957 Wieluń
UKS Galewice 1 : 1 LZS Brąszewice
Piast Błaszki Czarni Rząśnia
Sokół Goszczanów 0 : 4 Prosna Wieruszów
Ekolog Wojsławice 3 : 0 Tęcza Brodnia