Jutrzenka Warta

Młodzik U-13

string(450) "Smarty error: [in content:content_en line 1]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(117) "Smarty error: [in content:content_en line 1]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"

II Liga Wojewódzka:

Runda jesienna:

I kolejka: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jutrzenka Warta 10:0 (5:0);

II kolejka: WKS Wieluń – Jutrzenka Warta 7:2 (2:1), po golach Jakuba Kędzi i Radosława Osiewały;

III kolejka: Jutrzenka Warta – Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 (1:0), po golu Jakuba Kędzi;

IV kolejka: Ceramika Opoczno – Jutrzenka Warta 11:1 (5:0), po golu Jakuba Kędzi;

V kolejka: Jutrzenka Warta – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:11 (1:8), po golach Jakuba Kędzi-2 i Janka Krawczyka;

VI kolejka: Jutrzenka Warta – Włókniarz Pabianice 0:7 (0:2);

VII kolejka: Pelikan Łowicz – Jutrzenka Warta 6:1 (1:1), po golu Jakuba Kędzi;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:6 (0:3), po golu Radka Osiewały;

IX kolejka: Jutrzenka Warta – WKS Wieluń 1:5 (1:4), po golu Janka Krawczyka;

X kolejka: Mazovia Rawa Mazowiecka – Jutrzenka Warta 3:3 (1:3), po golach Janka Krawczyka, Mateusza Ziółkowskiego i Jakuba Kędzi;

XI kolejka: Jutrzenka Warta – Ceramika Opoczno 0:4 (0:0);

XII kolejka: Andrespolia Wiśniowa Góra – Jutrzenka Warta 6:1 (4:0), po golu Jakuba Kędzi;

XIII kolejka: Włókniarz Pabianice – Jutrzenka Warta 9:0 (4:0);

XIV kolejka: Jutrzenka Warta – Pelikan Łowicz 2:1 (0:1), po golach Mateusza Ziółkowskiego i Janka Krawczyka.

Aktualności

XV kolejka

18-19 listopada 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS 1957 Wieluń 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2 : 1 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 4 : 0 Piast Błaszki
TS Janiszewice 3 : 0 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 2 : 1 Ekolog Wojsławice
Sokół Goszczanów 1 : 5 UKS Galewice
Prosna Wieruszów 5 : 0 KS Karsznice
LZS Brąszewice 2 : 3 Złoczewia Złoczew