Jutrzenka Warta

Młodziki U-12

Runda wiosenna:

I kolejka: Tubądzin - Jutrzenka Warta 0:5 (0:1), po golach Adriana Ciołka-2, Antoniego Ostrowskiego, Jasia Krawczyka i Tymoteusza Sochackiego;

II kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 3:0 - walkower - goście nie dojechali na mecz;

III kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 0:2 (0:0), po golach Tymoteusza Sochackiego i Adriana Ciołka;

IV kolejka: Ostrovia Ostrówek - Jutrzenka Warta 2:1 (1:1), po golu Adriana Ciołka;

V kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Kwiatkowice 3:0 (2:0), po golach Antoniego Ostrowskiego, Adriana Ciołka i Jasia Krawczyka;

VI kolejka: Jutrzenka Warta - Mogre Mokrsko 1:2 (1:1), po golu Adriana Ciołka;

VII kolejka: Gal Gaz Galewice - Jutrzenka Warta 1:1 (1:1), po golu Dawida Rządkowskiego;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - WKS Wieluń 0:2 (0:0);

IX kolejka: MKS Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 4:0 (1:0);

X kolejka: Jutrzenka Warta - Talent Burzenin 4:1 (2:0), po golach Adriana Ciołka-2, Patryka Gaja i Jasia Krawczyka.

Runda jesienna:

I kolejka:  Jutrzenka Warta - pauzowała;

II kolejka: WKS Wieluń - Jutrzenka Warta 5:0 (2:0), zweryfikowany na 0:3, bo w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik;

III kolejka: Jutrzenka Warta - Diament Zduńska Wola 3:2 (2:1), po golach Klaudii Wewiór, Adriana Ciołka i Jakuba Kędzi;

IV kolejka: Jutrzenka Warta - Gal Gaz Galewice 3:0 (2:0), po golach Adriana Ciołka-2 i Dawida Rządkowskiego;

V kolejka: Mogre Mokrsko - Jutrzenka Warta 4:4 (2:3), po golach Jasia Krawczyka-3 i Adriana Ciołka;

VI kolejka: Jutrzenka Warta - MKS Zduńska Wola 0:5 (0:3);

VII kolejka: LZS Brąszewice - Jutrzenka Warta 0:0;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Tubądzin 5:1 (4:1), po golach Jakuba Kamoli-3, Jasia Krawczyka i Kacpra Maćczaka;

IX kolejka: LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 3:2 (1:0), po golach Adriana Ciołka-2;

X kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 0:0;

XI kolejka: Talent Burzenin - Jutrzenka Warta 4:1 (0:1), po golu Jasia Krawczyka.

Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Huberta Kamolę i Wiktora Wawrowskiego zajmuje czwarte miejsce.

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica