Jutrzenka Warta

Orlik E2

Wyniki rundy wiosennej:

I kolejka: Sazan Pęczniew - Junior Warta 6:0;

II kolejka: Junior Warta - MKS Zduńska Wola 3:11, po golach Jakuba Kędzi-2 i Bartłomieja Stępnia;

III kolejka: Pogoń Zduńska Wola - Junior Warta 11:3, po golach Jasia Krawczyka-3;

IV kolejka: Junior Warta - Korab Łask 3:0 - walkower, goście nie dojechali na mecz;

V kolejka: Bonus Stolec - Junior Warta 7:21, po golach Jasia Krawczyka-11, Kuby Kędzi-8 i Marcela Mituły-2;

VI kolejka: Warta Sieradz - Junior Warta 8:6, po golach Jasia Krawczyka-3 i Kuby Kędzi-3;

VII kolejka: Junior Warta - LKS Kwiatkowice 6:1, po golach Jasia Krawczyka-3, Kuby Kędzi-2 i Kuby Łyczkowskiego;

VIII kolejka: Akademia Sportu Sieradz - Junior Warta 3:15, po golach Jasia Krawczyka-8 i Kuby Kędzi-7;

 

Wyniki rundy jesiennej:

I kolejka: Junior Warta - FC Bonus 6:7, po golach Jakuba Kędzi-3, Jasia Krawczyka-2 i Bartosza Kony;

II kolejka: Korab Łask - Junior Warta 10:7, po golach Jakuba Kędzi-4 i Jasia Krawczyka-3;

III kolejka: Junior Warta pauzował;

IV kolejka: Junior Warta - Sazan Pęczniew 3:7, po golach Marcela Mituły-2 i Jakuba Kędzi;

V kolejka: MKS Zduńska Wola - Junior Warta 3:0 - walkower, Junior nie skompletował składu;

VI kolejka: Junior Warta - Pogoń Zduńska Wola 5:8, po golach Jakuba Kędzi-2, Jasia Krawczyka-2 i samobójczym;

VII kolejka: LKS Kwiatkowice - Junior Warta 6:10, po golach Jakuba Kędzi-6, Jasia Krawczyka-3 i samobójczym;

VIII kolejka: Junior Warta - Warta Sieradz 10:7, po golach Jakuba Kędzi-6 i Jasia Krawczyka-4;

IX kolejka: Junior Warta pauzował;

X kolejka: Junior Warta - Akademia Sportu Sieradz 17:7, po golach Jakuba Kędzi-9, Jasia Krawczyka-7 i Mateusza Ziółkowskiego;

XI kolejka: GKS Chojne - Junior Warta 0:3 - walkower - gospodarze nie stawili się na mecz.

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica