IV liga: Włókniarz Moszczenica - Jutrzenka Warta 6:1 (2:1)
Blamaż Juve!

22 maja 2013 21:24

W meczu XXIX kolejki Jutrzenka poległa w Moszczenicy przegrywając 1:6! Nic nie zapowiadało takiego pogromu Juve. W 9 min. po rzucie wolnym Michała Kaczmarka gola zdobył Krzysztof Stępiński i Jutrzenka wyszła na prowadzenie. Mecz toczył się w środku boiska, bez klarownych sytuacji bramkowych. W 37 min. Daniel Olejnik, a minutę później Maciej Toma wyprowadzili gospodarzy na prowadzenie!!! Dwie minuty po przerwie było po meczu! W 46 min. Adrian Molicki, a w 47 min. Adrian Janiec strzelili kolejne gole. W 50 min. w poprzeczkę trafił Kaczmarek, a w 57 min. sytuację zmarnował Stępiński i to było wszystko na co było stać Juve tego dnia. W 62 min. Janiec strzelił piątego gola, a w 69 min. w zamieszaniu strzeliliśmy sobie samobója! Na domiar złego w 76 min. piłkę ręką poza polem karnym dotknął nasz bramkarz Tomasz Kwiatkowski za co otrzymał czerwoną kartkę, a że nie mieliśmy tego dnia rezerwowego bramkarza, między słupkami stanął nasz kapitan Sylwester Pawlak. W 86 min. obronił w sytuacji sam na sam i to był koniec emocji w tym słabym w wykonaniu Juve meczu!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Badowski, Pawlak (k), Mordalski - J.Dzieran, Jędrzejczak (od 58 min. Sajda), Masłowski (od 65 min. Valente), Maraszek, Kaczmarek (od 65 min. P.Chudzik) - Stępiński (od 78 min. Marek). Żółte kartki: Masłowski, Stępiński. Czerwona kartka: Kwiatkowski - 76 min. za zagranie ręką. Sędziował Tomasz Radkiewicz. Widzów około 100, w tym 17 z Warty.

W nastepnej kolejce, w niedzielę 26 maja Jutrzenka o godzinie 17.00 podejmować będzie w Warcie LKS Kwiatkowice.