Jutrzenka Warta

Pożegnaliśmy Ryszarda Stasinowskiego!
Sparing: Jutrzenka Warta - Ner Łódzki 2:3 (1:2)

19 lutego 2024 10:44

W sobotę, 17 lutego na warckim cmentarzu spoczęła urna z prochami ś.p. Ryszarda Stasinowskiego - sportowca (jego ulubioną dyscypliną była siatkówka), wielkiego społecznika, miłośnika sportu i turystyki. Popularny "Rysiek" był nauczycielem języka polskiego, dyrektorem szkół w naszym powiecie, prezesem sieradzkiego LZS-u i Piasta Sieradz (za jego kadencji w 1980 zapaśnik Jan Szymański reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie!). Rysiu był wielkim kibicem naszej Jutrzenki, prywatnie szwagrem zmarłego 4 lata temu prezesa Zbigniewa Zakrzewskiego. Kibicował Juve nie tylko na naszych trybunach, ale także w wielu meczach wyjazdowych (nawet tych w IV lidze). Jego poczucie humoru i pamiętne podróże prywatnym busikiem na mecze Jutrzenki i reprezentacji Polski w siatkówce na zawsze pozostaną w naszej pamięci!

Spoczywaj w pokoju!

W trzecim meczu sparingowym, w sobotę 17 lutego Jutrzenka w Zduńskiej Woli uległa Nerowi Łódzkiemu 2:3. Gole dla Juve zdobywali: Tomasz Niżnikowski i Igor Grembowicz.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Nowicki, testowany zawodnik, Grembowicz - Ciołek, Maciaszczyk, testowany zawodnik, testowany zawodnik - Sobczak, Niżnikowski. Na zmiany wchodzili: Opas, Krzysztof Ostrowski - Młotkiewicz, Błaszczyk, Kamola.

Aktualności

XX kolejka

20-21 kwietnia 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 KS Karsznice
Ekolog Wojsławice 3 : 1 Piast Błaszki
Jutrzenka Warta 2 : 0 TS Janiszewice
UKS Galewice 0 : 0 Warta II Sieradz
Prosna Wieruszów 0 : 2 WKS 1957 Wieluń
MLKS Konopnica 0 : 1 Złoczewia Złoczew
Sokół Goszczanów 0 : 5 Czarni Rząśnia
Tęcza Brodnia 0 : 3 LZS Brąszewice