Jutrzenka Warta

Sparing: Warta II Sieradz - Jutrzenka Warta 4:3 (2:0)
Walne zebranie członków klubu, 17 lutego o godzinie 17.30!

03 lutego 2023 14:57

W pierwszym meczu sparingowym, rozegranym w sobotę 4 lutego, Jutrzenka uległa w Sieradzu rezerwom Warty 3:4. Gole dla Juve zdobywali: Dawid Kępniak, Adrian Ciołek i Piotr Ostrowski. Warto odnotować dwie "nowe twarze" w naszym zespole. Mowa o: Bernardzie Musiale (nasz wychowanek, grający ostatnio w Ustkowie) oraz 15-letnim, utalentowanym naszym wychowanku - Adrianie Ciołku, który zdobył jednego z goli.

Skład Jutrzenki: Komorek - Grembowicz, Nowicki, Pawlak, Świtała - Kępniak, Jóźwiak, Kobierski, Ostrowski - Woźniak, Młotkiewicz. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Kaźmierczak, Musiał, Ciołek, Łuczak.

Za dwa tygodnie, na 17 lutego (piątek) zaplanowano walne zebranie członków naszego klubu. Zebranie będzie miało charakter sprawozdawczy i odbędzie się w Warckim Centrum Kultury. I termin ustalono na godzinę 17.30, a II na 18.00. Wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy!

W sobotę, 4 lutego o godzinie 15.00 w Sieradzu piłkarze Jutrzenki zagrają swój pierwszy sparing tej zimy. Mecz nie był wcześniej planowany, ale jeden z rywali sieradzan odmówił gry i rezerwy III-ligowca zaproponowali mecz towarzyski naszej Jutrzence! Tak więc zapraszamy na mecz do Sieradza!

Aktualności

XX kolejka

20-21 kwietnia 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 KS Karsznice
Ekolog Wojsławice 3 : 1 Piast Błaszki
Jutrzenka Warta 2 : 0 TS Janiszewice
UKS Galewice 0 : 0 Warta II Sieradz
Prosna Wieruszów 0 : 2 WKS 1957 Wieluń
MLKS Konopnica 0 : 1 Złoczewia Złoczew
Sokół Goszczanów 0 : 5 Czarni Rząśnia
Tęcza Brodnia 0 : 3 LZS Brąszewice