Jutrzenka Warta

X kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 1:1 (0:0)
Cenny punkt Juve! W sobotę lider z Sieradza!!!

17 października 2022 09:27

W meczu X kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka zremisowała na trudnym terenie w Działoszynie z tamtejszą Wartą 1:1. Oba gole padły po przerwie. Najpierw trafili gospodarze po golu niezawodnego Cezarego Stefańczyka. W 68 minucie po podaniu Łukasza Świtały gola na wagę remisu zdobył Dominik Młotkiewicz, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej! To cenny punkt i ważny w ostatecznym rozrachunku ligowej tabeli. Niestety po raz pierwszy w lidze w tym sezonie nie strzelił gola nasz snajper Dawid Kępniak przerywając imponującą serię dziewięciu meczów ligowych z rzędu z golem!

Skład Jutrzenki z tego meczu: Wojciechowski - Szczawiński, Maciaszczyk, Świtała, Nowicki - Ostrowski (od 72 min. Kaźmierczak), Kobierski, Andrzejewski (od 62 min. Młotkiewicz), Woźniak (od 78 min. Łuczak) - Sajda (od 62 min. Jóźwiak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Widzów około 100. Sędziował Dawid Grzelak. Żółta kartka: Andrzejewski.

W nastepnej kolejce, w sobotę 22 października o godzinie 15.00 podejmować będziemy lidera tabeli - rezerwy Warty Sieradz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!

Aktualności

XV kolejka

18-19 listopada 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS 1957 Wieluń 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2 : 1 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 4 : 0 Piast Błaszki
TS Janiszewice 3 : 0 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 2 : 1 Ekolog Wojsławice
Sokół Goszczanów 1 : 5 UKS Galewice
Prosna Wieruszów 5 : 0 KS Karsznice
LZS Brąszewice 2 : 3 Złoczewia Złoczew