Jutrzenka Warta

X kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 1:1 (0:0)
Cenny punkt Juve! W sobotę lider z Sieradza!!!

17 października 2022 09:27

W meczu X kolejki sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka zremisowała na trudnym terenie w Działoszynie z tamtejszą Wartą 1:1. Oba gole padły po przerwie. Najpierw trafili gospodarze po golu niezawodnego Cezarego Stefańczyka. W 68 minucie po podaniu Łukasza Świtały gola na wagę remisu zdobył Dominik Młotkiewicz, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej! To cenny punkt i ważny w ostatecznym rozrachunku ligowej tabeli. Niestety po raz pierwszy w lidze w tym sezonie nie strzelił gola nasz snajper Dawid Kępniak przerywając imponującą serię dziewięciu meczów ligowych z rzędu z golem!

Skład Jutrzenki z tego meczu: Wojciechowski - Szczawiński, Maciaszczyk, Świtała, Nowicki - Ostrowski (od 72 min. Kaźmierczak), Kobierski, Andrzejewski (od 62 min. Młotkiewicz), Woźniak (od 78 min. Łuczak) - Sajda (od 62 min. Jóźwiak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Widzów około 100. Sędziował Dawid Grzelak. Żółta kartka: Andrzejewski.

W nastepnej kolejce, w sobotę 22 października o godzinie 15.00 podejmować będziemy lidera tabeli - rezerwy Warty Sieradz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec