Jutrzenka Warta

XII kolejka: Jutrzenka Warta - Jutrzenka Drzewce 2:2 (0:1)
Puchar Polski w Buczku! Sylwek Łojek już w domu!

04 października 2020 19:57

Niestety w derbach Jutrzenek nasze Juve tylko zremisowało ze swoją imienniczką z Drzewiec 2:2. W meczu rozegranym w Warcie, w niedzielę 4 października Jutrzenka do przerwy przegrywała 0:1 (gol w 15 min.) nie oddając strzału na bramkę gości! Po zmianie stron dwa gole zdobył Mariusz Graczykowski. Najpierw z rzutu karnego po faulu na Pawle Dryce (68 min.), a potem z rzutu wolnego po faulu na Patryku Ręcickim (75 min.). Gdy wydawało się, że Juve dowiezie wygraną i trzy punkty - goście najpierw trafili w poprzeczkę (86 min.), by w ostatniej minucie strzelić z bliska do siatki! Remis to porażka naszego zespołu, bo graliśmy przecież z drużyną z końca ligowej tabeli. Po meczu trener Michał Łochowski oddał się do dyspozycji zarządu. Decyzja odnośnie trenera zapadnie na poniedziałkowym posiedzeniu władz klubu.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Smolarek, Graczykowski, Pawlak - Jarecki (k), Dudek, Piotr Kobierski, Lewandowski (od 46 min. Masztakow) - Nadolski (od 46 min. Ręcicki), Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Pawlak, Masztakow. Sędziował Adam Faliszewski. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 10 października o godzinie 15.00 zagramy na wyjeździe z Czarnymi Rząśnia.

Rozlosowano pary kolejnej rundy okręgu sieradzkiego Pucharu Polski. Jutrzenka 14 października (środa) o godzinie 15.30 zagra w Buczku z Orkanem! Tym razem nie trafiliśmy dobrze w losowaniu. Nie dość, że gramy z zespołem z czołówki ligowej tabeli, to jeszcze na wyjeździe. Z taką formą o awans będzie bardzo trudno!

Sylwester Łojek - kibic Jutrzenki, który ostatnie lata spędził w szpitalach wrócił wreszcie do domu. Dzięki ofiarności kibiców Juve i sponsorów, którzy uzbierali kwotę 1650 zł (zakupiono specjalistyczne łóżko) Sylwek znów jest z nami w Warcie! Dalsza pomoc mile widziana, bo mama Sylwka opiekuje się nim sama, a potrzeb jest wiele (pampersy, opał na zimę itd.). Liczymy na wsparcie fanów Jutrzenki Warta!

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno