IV kolejka: Orzeł Nieborów - Jutrzenka Warta 1:1 (0:1)
Kolejna strata punktów! Zamiast czołówki środek tabeli!

16 sierpnia 2020 09:54

W meczu IV kolejki, w sobotę 15 sierpnia Jutrzenka zremisowała w Nieborowie z Orłem 1:1. Nasi piłkarze kolejny raz nie wykorzystali szansy wygranej na wyjeździe, a przecież terminarz nam służy. Graliśmy cztery mecze z teoretycznie słabszymi rywalami. Po remisie w Zelowie przyszedł remis z Orłem, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał meczu. Szkoda kolejnej straty punktów, bo bylibyśmy wysoko w tabeli, a przed nami przecież trudne mecze z czołówką IV ligi!

W Nieborowie Jutrzenka prowadziła do przerwy po golu Patryka Ręcickiego w 18 min. po podaniu Piotra Burskiego. Po przerwie gospodarze wyrównali i Juve straciło dwa punkty.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Młynarski, Graczykowski (k), Pawlak (od 48 min. Sulgan) - Jarecki, Piotr Kobierski, Ręcicki, Lewandowski (od 73 min. Młotkiewicz) - Fret, Burski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Fret i Graczykowski. Widzów około 50, w tym za Juve 4. Sędziował Szymon Michniewicz.

W następnej kolejce, w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 17.00 podejmować będziemy Zjednoczonych Stryków. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.