Jutrzenka Warta

Pożegnaliśmy trenera Krzysztofa Utechta!
Walne, wyborcze zebranie członków klubu w piątek!
Sparing: Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów w sobotę

11 lutego 2020 20:56

W czwartek, 20 lutego na sieradzkim cmentarzu pożegnano Krzysztofa Utechta, byłego piłkarza, działacza i trenera Jutrzenki Warta. Krzysztof Utecht był zawodnikiem Juve po jego reaktywacji w roku 1981. W pamiętnym sezonie 1984/85 był asystentem trenera Janusza Studnickiego! Po jego rezygnacji wiosną 1985 samodzielnie prowadził Juve do końca sezonu. Potem prowadził zespoły juniorskie. Po odejściu Ryszarda Golana w roku 1997 poprowadził Juve w ostatnich siedmiu meczach sezonu 1996/97 - wszystkie wygrywając (nasz rekord w IV lidze) zajmując ostatecznie ósme miejsce w IV lidze! W następnym sezonie po wiosennej serii kilku porażek zrezygnował z trenowania Juve! Był też działaczem Jutrzenki za prezesury Tomasza Dobrzyńskiego. Do Juve już nie wrócił, ale grali w Jutrzence z powodzeniem Jego dwaj synowie: Jakub i Radosław!

Cześć Jego Pamięci!

 

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 8 lutego Jutrzenka wygrała w Sieradzu z Brąszewicami 7:1. Gole dla Juve zdobywali: Adrian Fret-2, Piotr Burski-2, Safian Skupiński, Emilian Sulgan i trafienie samobójcze.

Skład Jutrzenki: Natorski - Młynarczyk, Bednarek, Pawlak, Swędrowski - Fret, Adamiak, Piotr Kobierski, Woźniak - Skupiński, Burski. Trener Michał Łochowski. Na zmiany wchodzili: Pipczyński, Graczykowski, Jarecki, Sulgan i Paprota.

W piątek, 21 lutego o godzinie 18.00 w Warckim Centrum Kultury odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu. Zebranie będzie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Wszystkich członków klubu, sympatyków i kibiców serdecznie zapraszamy!

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 22 lutego o godzinie 10.00 Jutrzenka zagra w Sieradzu z Włókniarzem Zelów.

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice