VII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 1:3 (0:1)
Jak można było przegrać ten mecz?

15 września 2019 20:55

W meczu VII kolejki, w niedzielę 15 września Jutrzenka przegrała w Warcie z... Wartą Działoszyn 1:3. Jak przegraliśmy ten mecz? Niech to zostanie słodką tajemnicą naszych piłkarzy! Tylu okazji w meczu nie będziemy mieć pewnie długo! A że obrona nasza była dziurawa jak szwajcarski ser to inna sprawa! Może czas na zmiany w tej formacji?

Relacja z tego meczu:

6 min. - po błędzie całej obrony - Jakub Szaniec strzałem z pola karnego dał prowadzenie gościom - 0:1!

18 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - prosto w bramkarza;

20 min. - tym razem strzelał głową Piotr Burski - też w bramkarza gości;

24 min. - znów strzelał głową Marcin Kobierski - górą bramkarz Warty!

25 min. - po kontrze strzelali goście - nad bramką;

26 min. - strzelał z dystansu Krystian Adamiak - obok bramki;

33 min. - strzelał Piotr Burski... prosto w bramkarza;

47 min. - strzelał Piotr Burski - obok bramki;

49 min. - strzał głową Krystiana Adamiaka - nad bramką;

52 min. - strzał głową Piotra Burskiego - tuż nad poprzeczką!

54 min. - strzelał Marcin Kobierski z 5 metrów - nad bramką!

55 min. - Marcin Kobierski podał wzdłuż bramki i Adrian Fret wyrównał z bliska - 1:1!!!

60 min. - po rzucie rożnym obrońcy Warty wybili piłkę z linii bramkowej!

61 min. - kontra gości - błędy obrońców - gol dla gości - 1:2!!!

63 min. - strzał Marcina Kobierskiego - bramkarz obronił;

65 min. - strzał zawodnika Warty - Michał Chachuła obronił na rzut rożny;

66 min. - strzał głową Macieja Dudka - górą... bramkarz!

69 min. - strzał Piotra Burskiego - bramkarz wybił na rzut rożny;

74 min. - po rzucie wolnym głową strzelał Maciej Dudek - tuż obok słupka;

88 min. - w polu karnym faulował Mariusz Graczykowski - rzut karny - 1:3!!!

90 min. - strzał zawodnika gości - obronił Michał Chachuła;

90 + 3 min. - znów strzał gości obronił nasz bramkarz.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Graczykowski (k), Młynarski, Pawlak - Fret (od 74 min. Sulgan), Dudek (od 77 min. Piotr Kobierski), Adamiak, Woźniak - Burski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Adamiak, Burski. Sędziował Michał Dzwonkowski. Widzów około 200, biletów sprzedano 102.

W następnej kolejce, w niedzielę 22 września o godzinie 17.00 zagramy w Kwiatkowicach.