Jutrzenka Warta

XVI kolejka: MULKS Łask - Jutrzenka Warta 2:3 (1:1)
Zwycięska inauguracja wiosny! Gole "nowych"!

18 marca 2019 10:14

W meczu XVI kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w niedzielę 17 marca Jutrzenka wygrała w Łasku z MULKS-em 3:2. Dwa gole dla Juve zdobywali zawodnicy, którzy przyszli do nas zimą! Do przerwy był remis po golu dla nas w 7 minucie z rzutu karnego autorstwa niezawodnego Roberta Jareckiego (faulowany był Marcin Kobierski). Gospodarze wyrównali w 20 minucie. Po przerwie gole zdobywali nasi "nowi-starzy" zawodnicy. Najpierw do siatki trafił Marcin Kobierski po podaniu... nowego bramkarza Michała Chachuły. W 69 minucie po podaniu Marcina Kobierskiego swego gola zdobył nasz były kapitan Sylwester Pawlak. A że w 81 minucie gospodarze zdobyli kontaktowego gola to koncówka była trochę nerwowa.  W sumie udana inauguracja wiosny, a po porażce Brąszewic z Piastem awansowaliśmy na drugie miejsce w tabeli!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Sulgan (od 46 min. Zabielski), Paprota (od 78 min. Młotkiewicz), Piotr Kobierski, Jarecki - Dudek, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Pipczyński. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 50, w tym za Juve 10.

W następnej kolejce, w niedzielę 24 marca o godzinie 15.00 podejmować będziemy KS Karsznice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Będzie można również nabyć karnety na rundę wiosenną w  cenie 30 zł.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno