Jutrzenka Warta

XVI kolejka: MULKS Łask - Jutrzenka Warta 2:3 (1:1)
Zwycięska inauguracja wiosny! Gole "nowych"!

18 marca 2019 10:14

W meczu XVI kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w niedzielę 17 marca Jutrzenka wygrała w Łasku z MULKS-em 3:2. Dwa gole dla Juve zdobywali zawodnicy, którzy przyszli do nas zimą! Do przerwy był remis po golu dla nas w 7 minucie z rzutu karnego autorstwa niezawodnego Roberta Jareckiego (faulowany był Marcin Kobierski). Gospodarze wyrównali w 20 minucie. Po przerwie gole zdobywali nasi "nowi-starzy" zawodnicy. Najpierw do siatki trafił Marcin Kobierski po podaniu... nowego bramkarza Michała Chachuły. W 69 minucie po podaniu Marcina Kobierskiego swego gola zdobył nasz były kapitan Sylwester Pawlak. A że w 81 minucie gospodarze zdobyli kontaktowego gola to koncówka była trochę nerwowa.  W sumie udana inauguracja wiosny, a po porażce Brąszewic z Piastem awansowaliśmy na drugie miejsce w tabeli!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Sulgan (od 46 min. Zabielski), Paprota (od 78 min. Młotkiewicz), Piotr Kobierski, Jarecki - Dudek, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Graczykowski, Pipczyński. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 50, w tym za Juve 10.

W następnej kolejce, w niedzielę 24 marca o godzinie 15.00 podejmować będziemy KS Karsznice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Będzie można również nabyć karnety na rundę wiosenną w  cenie 30 zł.

Aktualności

V kolejka

22 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 2 : 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 3 : 0 Piast Błaszki
Zawisza Pajęczno 0 : 3 Warta II Sieradz
MLKS Konopnica 4 : 0 KS Karsznice
TS Janiszewice 4 : 3 Hetman Rusiec
Warta Działoszyn 2 : 0 Złoczewia Złoczew
WKS Wieluń 1 : 1 Słowian Dworszowice
GKS Chojne 1 : 1 Tęcza Brodnia