Jutrzenka Warta

XIV kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Zapole 1:0 (1:0)
XIII kolejka: MKS Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 0:0

29 października 2018 08:23

W meczu XIV kolejki (ostatnim w tym roku w Warcie) Jutrzenka 3 listopada wygrała na naszym obiekcie po słabym meczu z LKS Zapole 1:0. Zwycięskiego gola w 29 minucie po podaniu Emiliana Sulgana zdobył niezawodny i niezniszczalny Piotr Sajda (to już 256 gol Sajdiego w naszych barwach). Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Pipczyński - Młotkiewicz, Kobierski, Krogulec, Sulgan - Dudek, Sajda. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Krogulec. Widzów około 100 (biletów sprzedano 41). Sędziował Dawid Grzelak.

W ostatniej kolejce tej rundy w sobotę 10 listopada o godzinie 14.00 zagramy w Sulmierzycach z Unią.

W meczu na szczycie klasy okręgowej Jutrzenka w sobotę 27 października Jutrzenka zremisowała w Zduńskiej Woli  z MKS-em 0:0. Remis sprawił, że powiększyła się nasza strata do lidera tabeli - Czarnych Rząśnia do 3 punktów. Jutrzenka jako jedyna nie przegrała jeszcze meczu tej jesieni w lidze, ale mistrzem po rundzie jesiennej prawdopodobnie zostanie zespół Czarnych! W końcówce Juve grało w dziesiątkę po problematycznej czerwonej (drugiej żółtej) kartce dla naszego Roberta Jareckiego.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pipczyński (od 78 min. Silva da Cruz), Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Młotkiewicz, Krogulec, Kobierski, Dudek, Jarecki - Sajda (od 65 min. Sulgan). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Jarecki - dwie, Graczykowski, Dudek. Czerwona kartka: Jarecki (dwie żółte - 80 min.). Widzów około 100, w tym za Juve 20. Sędziował Marcin Tądel.

Aktualności

XV kolejka

13-14 listopada 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 4 Czarni Rząśnia
WKS Wieluń 2 : 5 Warta II Sieradz
KS Karsznice 0 : 2 Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia 3 : 1 Warta Działoszyn
Hetman Rusiec 2 : 4 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 4 : 1 Zawisza Pajęczno
LZS Brąszewice 1 : 2 TS Janiszewice
GKS Chojne 0 : 3 MLKS Konopnica