Jutrzenka Warta

XIV kolejka: Jutrzenka Warta - LKS Zapole 1:0 (1:0)
XIII kolejka: MKS Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 0:0

29 październik 2018 08:23

W meczu XIV kolejki (ostatnim w tym roku w Warcie) Jutrzenka 3 listopada wygrała na naszym obiekcie po słabym meczu z LKS Zapole 1:0. Zwycięskiego gola w 29 minucie po podaniu Emiliana Sulgana zdobył niezawodny i niezniszczalny Piotr Sajda (to już 256 gol Sajdiego w naszych barwach). Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Pipczyński - Młotkiewicz, Kobierski, Krogulec, Sulgan - Dudek, Sajda. Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Krogulec. Widzów około 100 (biletów sprzedano 41). Sędziował Dawid Grzelak.

W ostatniej kolejce tej rundy w sobotę 10 listopada o godzinie 14.00 zagramy w Sulmierzycach z Unią.

W meczu na szczycie klasy okręgowej Jutrzenka w sobotę 27 października Jutrzenka zremisowała w Zduńskiej Woli  z MKS-em 0:0. Remis sprawił, że powiększyła się nasza strata do lidera tabeli - Czarnych Rząśnia do 3 punktów. Jutrzenka jako jedyna nie przegrała jeszcze meczu tej jesieni w lidze, ale mistrzem po rundzie jesiennej prawdopodobnie zostanie zespół Czarnych! W końcówce Juve grało w dziesiątkę po problematycznej czerwonej (drugiej żółtej) kartce dla naszego Roberta Jareckiego.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pipczyński (od 78 min. Silva da Cruz), Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Młotkiewicz, Krogulec, Kobierski, Dudek, Jarecki - Sajda (od 65 min. Sulgan). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Jarecki - dwie, Graczykowski, Dudek. Czerwona kartka: Jarecki (dwie żółte - 80 min.). Widzów około 100, w tym za Juve 20. Sędziował Marcin Tądel.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola