II kolejka: KS Karsznice - Jutrzenka Warta 0:2 (0:2)
Druga wygrana - Juve liderem! Czas na derby z Piastem!

15 sierpnia 2018 11:22

W meczu II kolejki, 15 sierpnia Jutrzenka grała w Karsznicach wygrywając pewnie 2:0. Na prośbę kibiców, którzy nie mogli udać się na mecz przeprowadzona była relacja na żywo.

Oto ona:

4 min. - po błędzie bramkarza - Maciej Dudek strzela z 16 metrów gola dla Juve - 0:1;

11 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza - bramkarz obronił;

12 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - wysoko nad bramką;

28 min. - strzał Kacpra Pipczyńskiego przeleciał nad poprzeczką;

31 min. - po pięknej akcji Roberta Jareckiego - Piotr Kobierski strzelił tuż obok słupka;

36 min. - po akcji Roberta Jareckiego - gola z bliska zdobył Piotr Kobierski - 0:2;

45 min. - rzut wolny dla Karsznic - nad naszą bramką;

47 min. - strzał z pola karnego Bartosza Krogulca trafił w poprzeczkę bramki Karsznic, a dobitka Roberta Jareckiego została zblokowana na rzut rożny;

63 min. - strzał z rzutu wolnego Macieja Dudka - bramkarz obronił;

67 min. - strzał zawodnika Karsznic minął nasze okienko;

68 min. - Robert Jarecki w sytuacji sam na sam strzelił nad bramką;

80 min. - strzał z dystansu Piotra Sajdy - nad bramką;

85 min. - strzał głową Piotra Kobierskiego obronił bramkarz;

90 min. - sytuacja Karsznic - strzał tuż obok naszego słupka.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Młotkiewicz, Paprota, Krogulec (od 68 min. Sajda), Jarecki - Kobierski, Dudek. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Zabielski, Jarecki. Widzów około 100, w tym za Juve 20. Sędziował Dawid Grzelak.

W następnej kolejce, już w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 17.00 podejmujemy w derbach regionu Piast Błaszki. Na meczu wydany zostanie jubileuszowy - dwusetny numer Juve gol!