Jutrzenka Warta

Puchar Polski: Warta Sieradz - Stomil Olsztyn już w sobotę
Michał Łochowski poprowadzi Jutrzenkę Warta!

04 lipca 2017 22:33

Mecz I rundy centralnego Pucharu Polski pomiędzy Wartą Sieradz a I-ligowym Stomilem Olsztyn odbędzie się na naszym stadionie!!! Niestety niedawno położona murawa na modernizowanym stadionie w Sieradzu nie może być jeszcze użytkowana. 15 lipca (sobota) o godzinie 17.00 zapraszamy na stadion miejski w Warcie. Cena biletu - 15 zł. Można je nabywać w naszym mieście u pana Rafała Cybulskiego (tel. 669 639 157), Wiktora Wawrowskiego (tel. 607 447 416) i Edwarda Stasiaka (tel. 503 073 709). Serdecznie wszystkich zapraszamy! Dawno takiego wydarzenia w naszym mieście nie było. Rok temu 21 maja 2016 roku gościliśmy łódzki Widzew (mecz oglądało ponad tysiąc osób), a od tamtego czasu Juve zdążyło opuścić szeregi IV ligi więc chyba na taki mecz nie trzeba nikogo zachęcać. Wszak Stomil to  zespół z górnej półki, który kiedyś grał w I lidze (Ektraklasy jeszcze wtedy nie było). W minionym sezonie zespół z Warmii i Mazur zajął 13. miejsce w I lidze. Jeśli sieradzaniae wygrają, to w następnej rundzie zagrają z beniaminkiem Ektraklasy - Sandecją Nowy Sącz! I ten mecz też prawdopodobnie mógłby się odbyć na naszym stadionie!

We wtorek 11 lipca odbył się pierwszy trening piłkarzy Jutrzenki. Poprowadził go Michał Łochowski, były piłkarz i trener Warty Sieradz. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Bartczaka, któremu po spadku z IV ligi podziękowano. W dwóch pierwszych treningach na naszym stadionie brało udział ponad 20 zawodników. Z nowych twarzy warto odnotować obecność Piotra Kobierskiego, który zakończył swą przygodę z Wartą Sieradz. Ponadto trener Łochowski przywiózł kilku utalentowanych juniorów z Sieradza. Z Piasta Błaszki wrócił Dawid Wierzbicki, a zastanawia się nad powrotem Marcin Nowicki. Z klubu odeszło kilku zawodników: Adrian Marcioch, Oktawian Maliszewski, Cezary Kowalczyk, Jakub Wasilewski, Piotr Przezak, Daniel Armatys, Szymon Miller. Kto ostatecznie zasili nasz klub, a kto definitywnie odejdzie dowiemy się w najbliższych dniach.

W sobotę, 15 lipca, o godzinie 11.00 Jutrzenka podejmować będzie w meczu sparingowym LKS Kwiatkowice. Tak więc tego dnia mamy  na naszym obiekcie dwa mecze. Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

XV kolejka

18-19 listopada 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS 1957 Wieluń 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2 : 1 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 4 : 0 Piast Błaszki
TS Janiszewice 3 : 0 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 2 : 1 Ekolog Wojsławice
Sokół Goszczanów 1 : 5 UKS Galewice
Prosna Wieruszów 5 : 0 KS Karsznice
LZS Brąszewice 2 : 3 Złoczewia Złoczew