Jutrzenka Warta

Puchar Polski: Warta Sieradz - Stomil Olsztyn już w sobotę
Michał Łochowski poprowadzi Jutrzenkę Warta!

04 lipiec 2017 22:33

Mecz I rundy centralnego Pucharu Polski pomiędzy Wartą Sieradz a I-ligowym Stomilem Olsztyn odbędzie się na naszym stadionie!!! Niestety niedawno położona murawa na modernizowanym stadionie w Sieradzu nie może być jeszcze użytkowana. 15 lipca (sobota) o godzinie 17.00 zapraszamy na stadion miejski w Warcie. Cena biletu - 15 zł. Można je nabywać w naszym mieście u pana Rafała Cybulskiego (tel. 669 639 157), Wiktora Wawrowskiego (tel. 607 447 416) i Edwarda Stasiaka (tel. 503 073 709). Serdecznie wszystkich zapraszamy! Dawno takiego wydarzenia w naszym mieście nie było. Rok temu 21 maja 2016 roku gościliśmy łódzki Widzew (mecz oglądało ponad tysiąc osób), a od tamtego czasu Juve zdążyło opuścić szeregi IV ligi więc chyba na taki mecz nie trzeba nikogo zachęcać. Wszak Stomil to  zespół z górnej półki, który kiedyś grał w I lidze (Ektraklasy jeszcze wtedy nie było). W minionym sezonie zespół z Warmii i Mazur zajął 13. miejsce w I lidze. Jeśli sieradzaniae wygrają, to w następnej rundzie zagrają z beniaminkiem Ektraklasy - Sandecją Nowy Sącz! I ten mecz też prawdopodobnie mógłby się odbyć na naszym stadionie!

We wtorek 11 lipca odbył się pierwszy trening piłkarzy Jutrzenki. Poprowadził go Michał Łochowski, były piłkarz i trener Warty Sieradz. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Bartczaka, któremu po spadku z IV ligi podziękowano. W dwóch pierwszych treningach na naszym stadionie brało udział ponad 20 zawodników. Z nowych twarzy warto odnotować obecność Piotra Kobierskiego, który zakończył swą przygodę z Wartą Sieradz. Ponadto trener Łochowski przywiózł kilku utalentowanych juniorów z Sieradza. Z Piasta Błaszki wrócił Dawid Wierzbicki, a zastanawia się nad powrotem Marcin Nowicki. Z klubu odeszło kilku zawodników: Adrian Marcioch, Oktawian Maliszewski, Cezary Kowalczyk, Jakub Wasilewski, Piotr Przezak, Daniel Armatys, Szymon Miller. Kto ostatecznie zasili nasz klub, a kto definitywnie odejdzie dowiemy się w najbliższych dniach.

W sobotę, 15 lipca, o godzinie 11.00 Jutrzenka podejmować będzie w meczu sparingowym LKS Kwiatkowice. Tak więc tego dnia mamy  na naszym obiekcie dwa mecze. Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola