XXIII kolejka: Jutrzenka Warta - KS Paradyż 1:3 (1:2)
IV liga oddala się od Juve!

01 kwietnia 2017 21:27

W ramach XXIII kolejki IV ligi Jutrzenka w niedzielę, 2 kwietnia podejmowała KS Paradyż przegrywając zasłużenie 1:3.

Relacja z tego meczu:

7 min. - Kuba Kos przelobował naszego bramkarza - 0:1;

15 min. - Tomasz Kwiatkowski obronił ładnie strzał zawodnika gości;

44 min. - Mariusz Graczykowski fauluje w polu karnym Kubę Kosa - Mariusz Koćmin strzela celnie z 11 metrów - 0:2;

45 min. - strzał z rzutu wolnego Macieja Dudka trafił w słupek - dobitka Adriana Marciocha - gol dla Juve - 1:2;

50 min. - Mariusz Koćmin ładnym strzałem z pola karnego strzela gola dla gości - 1:3;

57 min. - strzał głową Kacpra Jezierskiego - bramkarz obronił;

58 min. - strzał Stefana Potockiego trafił w boczną siatkę;

66 min. - po ładnej indywidualnej akcji strzał Macieja Dudka przeleciał wysoko nad bramką;

71 min. - po ładnej akcji Juve strzał Macieja Dudka obronił bramkarz;

87 min. - strzał zawodnika gości obronił Tomasz Kwiatkowski;

90 min. - ładny strzał Damiana Rymarskiego minął słupek.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Graczykowski, Wolny, Kosecki (od 67 min. Stasiak) - Dudek, Jezierski (od 59 min. Rymarski), Maliszewski (od 77 min. Sajda) - Potocki (k), Marcioch, Przezak (od 59 min. Młotkiewicz). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Dudek, Potocki, Jarecki, Marcioch.

Sędziował Błażej Pietrzak (Łódź). Widzów około 250, biletów sprzedano 110.

W następnej kolejce, w sobotę 8 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Kleszczowie z Omegą.