XIV kolejka: Jutrzenka - Andrespolia Wiśn. Góra 4:3 (2:1)
Ważna wygrana Juve, choć emocji nie brakowało!

23 październik 2016 14:52

W meczu XIV kolejki Jutrzenka podejmowała 23 października Andrespolię Wiśniowa Góra. Po dramatycznej końcówce i wielkich nerwach Juve wygrało 4:3 i zbliżyło się do zespołów z walczących o utrzymanie w lidze.

Relacja z tego meczu:

12 min. - po rzucie rożnym Roberta Jareckiego - Maciej Dudek z bliska pokonał bramkarza gości - 1:0;

13 min. - strzał z pola karnego Macieja Dudka obok bramki;

16 min. - po rzucie rożnym gości piłka minęła nasz słupek;

23 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza Damian Rymarski strzelił obok słupka;

32 min. - po akcji Daniela Armatysa - Kacper Jezierski - 2:0 dla Juve;

33 min. - gol dla gości - 2:1;

38 min. - strzał głową zawodnika gości tuż obok naszego słupka;

43 min. - akcja sam na sam Dominika Młotkiewicza - obrońcy wybili na rzut rożny;

44 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza obok słupka;

55 min. - strzał głową Daniela Armtysa - bramkarz obronił;

58 min. - strzał z pola karnego zawodnika gości - 2:2;

62 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza - dobijał Kacper Jezierski - 3:2 dla Juve!;

66 min. - po indywidualnej akcji Robert Jarecki trafił w słupek;

70 min. - w sytuacji sam na sam faulowany Kacper Korona - czerwona kartka - goście grają w dziesiątkę;

71 min. - strzał z rzutu wolnego Kacpra Jezierskiego - bramkarz obronił;

77 min. - po podaniu naszego bramkarza Piotr Sajda w sytuacji sam na sam strzelił tuż obok słupka!;

81 min. - strzał z kąta Piotra Sajdy - bramkarz obronił;

82 min. - strzał głową Macieja Dudka trafił w słupek!;

83 min. - po strzale Piotra Sajdy - bramkarz obronił - dobitka Jakuba Wasilewskiego trafiła w słupek!;

88 min. - po rzucie wolnym gola z bliska zdobył Sebastian Radzio - 3:3;

89 min. - po akcji Roberta  Jareckiego gola dla Juve głową zdobył Jakub Wasilewski - 4:3!!!;

90 min. - strzał Piotra Sajdy - trafił w bramkarza!

Skład Jutrzenki: Woźniak - Kosecki, Wolny, Graczykowski (k), Jarecki - Dudek, Korona,  Rymarski - Armatys (od 86 min. Przezak), Jezierski (od 73 min. Sajda), Młotkiewicz (od 68 min. Wasilewski). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Rymarski, Graczykowski.

Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski). Widzów około 150, w tym gości około 30. Biletów sprzedano 87.

W następnej kolejce, w sobotę 29 października Jutrzenka o godzinie 14.00 zagra w Strykowie ze Zjednoczonymi.