XXI kolejka: LKS Zapole - Jutrzenka Warta 3:3 (0:1)
Nie było świątecznie!

05 kwietnia 2015 08:17

W meczu XXI kolejki sieradzkiej klasy okręgowej w Wielką Sobotę - Jutrzenka w Złoczewie zremisowała z beniaminkiem - LKS-em Zapole 3:3, tracąc dwa gole w końcówce spotkania! Do przerwy Juve prowadziło 1:0 po golu Rafała Różyckiego w 5 min., a bramkę wypracował Stefan Potocki. Gdy po przerwie Jutrzenka zdobywała kolejne gole nikt nie przypuszczał, że możemy nie wygrać tego meczu. W 59 min. Rafał Różycki trafił po raz drugi, a asystował Karol Kulczyński! Chwilę później kontaktowego gola zdobyli piłkarze Zapola, ale minutę później Juve zdobyło trzeciego gola. Podawał znów Stefan Potocki, a swego gola zdobył Karol Kulczyński. Jednak w końcówce nasi piłkarze myśleli już chyba o świętach, bo straciliśmy dwa gole i dwa punkty! Najpierw Zapole zdobyło gola w 80 min., a dwie minuty później drugą żółtą kartkę otrzymał Stefan Potocki i musiał opuścić plac gry! Grające w dziesiątkę Juve straciło trzeciego gola w doliczonym czasie gry i sensacja stała się faktem. Beniaminek zdobył punkt z liderem tabeli! Kibice Jutrzenki nie mieli czego świętować! I chyba jajeczko wielkanocne nie będzie tak smakowało jak zwykle!

Skład Jutrzenki: Pasiński - Nowicki, Kulczyński, Wolny (od 46 min. Korona), Pawlak (k) - M.Dudek (od 62 min. J.Dzieran), Maraszek, Maliszewski (od 76 min. Kubiak), Potocki - Sulgan (od 67 min. Sajda), Różycki. Żółte kartki: Potocki (dwie), Kulczyński, Sajda. Czerwona kartka: Potocki (82 min. - za dwie żółte). Widzów około 80, w tym za Juve około 30.

W następnej kolejce, w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmowac będzie Gal Gaz Galewice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.