Jutrzenka Warta

XX kolejka: AP ŁKS - Jutrzenka, 23 marca, godz. 15.00!
Nowi zawodnicy potwierdzeni do gry!

13 marca 2014 20:41

Udało się naszym działaczom potwierdzić do gry czterech nowych zawodników! W piątek piłkarzami Jutrzenki zostali: trener Bartosz Grabowski, Oktawian Maliszewski (ostatnio futsalowa Gatta Zduńska Wola), Rafał Różycki (Mazovia Rawa Mazowiecka) i Marcin Czajczyński (KS Opatówek). Nie udało się natomiast potwierdzić pochodzącego z Mongolii - Tegiego (Tubądzin zażądał za niego 1200 zł). Tuż po piątkowym treningu w klubie odbył się grill integracyjny, na którym humory wszystkim dopisywały. Mamy nadzieję, że tak też będzie tuż po niedzielnym meczu z Akademią Piłkarską ŁKS-u (marzymy o punkcie w takim spotkaniu!). Mecz prawdopodobnie obejrzy ponad dwa tysiące łódzkich fanów. Ze względu na wyburzanie stadionu i braku sektora dla kibiców gości, nie będą świadkami tego historycznego wydarzenia nasi wierni fani, którzy licznie przecież jeżdżą na mecze wyjazdowe! Szkoda. Liczymy na dobre wieści ze stadionu przy Alei Unii.

W sobotę, 15 marca Jutrzenka zagrała ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej łódzkiej IV ligi. Naszym rywalem był KS Opatówek, a mecz zakończył się wygraną Juve 1:0. Zwycięskiego gola w 70 min. zdobył Mateusz Maraszek. Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szmidt, Kulczyński, Grabowski, Różycki - Jarecki, Valente, Maraszek, Maliszewski, Tegi - Stępiński. Na zmiany wchodzili: Sajda, Badowski, Nowicki, Michał Kaczmarek, Jędrzej Dzieran, Młotkiewicz.

Mecz XX kolejki, a pierwszej w rundzie wiosennej z Akademią Piłkarską ŁKS-u Łódź odbędzie się 23 marca (niedziela) o godzinie 15.00 prawdopodobnie na burzonym systematycznie stadionie przy Alei Unii 2. Klub z Łodzi na dzień dzisiejszy nie otrzymał pozwolenia policji i straży pożarnej na organizowanie imprez masowych na legendarnym dla kibiców... Widzewa obiekcie (na tym stadionie w obecności 40 tysięcy widzów... RTS pokonał Juventus Turyn i Liverpool, a remisy z Manchesterami z United i City dawały awans do kolejnych rund pucharu UEFA!!!). Dziś pozostała tzw. Galera i przenośna trybuna. Czy mecz z Jutrzenką obejrzy 999 widzów (wówczas nie jest to impreza masowa) czy więcej zdecyduje ŁZPN na dniach. Być może w barwach AP ŁKS-u wystąpi Michał Mordalski, który grał u nas w sezonie 2012/13, a tej zimy zagrał w większości sparingów łodzian. W Juve zadebiutują na pewno: Rafał Różycki, Oktawian Maliszewski i trener Bartosz Grabowski, a być może pochodzący z Mongolii - Tegi.

Pierwszy mecz przed własną publicznością Jutrzenka zagra 30 marca, w niedzielę o godzinie 16.00, a rywalem będzie Pogoń Zduńska Wola. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. Niestety nie mamy dobrych wieści dla kobiet - fanek Juve, które decyzją Walnego Zebrania członków klubu będą musiały zapłacić za bilety. 5 zł za wejściówkę zapłacą wszyscy powyżej 18 roku życia!

Aktualności

XV kolejka

18-19 listopada 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
WKS 1957 Wieluń 0 : 1 Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 2 : 1 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 4 : 0 Piast Błaszki
TS Janiszewice 3 : 0 Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica 2 : 1 Ekolog Wojsławice
Sokół Goszczanów 1 : 5 UKS Galewice
Prosna Wieruszów 5 : 0 KS Karsznice
LZS Brąszewice 2 : 3 Złoczewia Złoczew