XIX kolejka: WKS 1957 Wieluń - Jutrzenka Warta 4:0 (2:0)
Porażka przy braku składu i... koncentracji!

16 kwietnia 2024 21:24

W meczu XIX kolejki, w sobotę 13 kwietnia Jutrzenka wysoko przegrała w Wieluniu z WKS-em 4:0!!! Niestety Juve musiało zagrać w osłabionym składzie, bo z powodów rodzinnych i zdrowotnych nie zagrali: bramkarz Marek Wojciechowski, kapitan Marcin Nowicki, obrońca Dominik Szczawiński, pomocnik Dawid Sobczak i napastnicy Piotr Sajda oraz Dominik Młotkiewicz. Mimo to Juve do przerwy miało swoje okazje i pewnie byłby remis w tej części, ale brak koncentracji i strata goli w 44 minucie i z rzutu karnego w 45 minucie pozbawiły nas złudzeń na drugą połowę. Po zmianie stron Juve już bez wiary w sukces straciło dwa gole w 57 i 86 minucie przegrywając zasłużenie.

Skład Jutrzenki: Krzysztof Ostrowski - Grembowicz, Błaszczyk, Leonow (k), Wierzbicki (od 78 min. Musiał) - Ciołek, Kikowski, Maciaszczyk, Kaźmierczak, Świątkowski (od 71 min. Łuczak) - Niżnikowski (od 74 min. Balcerzak). Trener Artur Zaborowski. Żółte kartki: Błaszczyk, Niżnikowski, Świątkowski. Sędziował Rafał Szczypkowski. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Warcie z Janiszewicami.