XIV kolejka: KS Karsznice - Jutrzenka Warta 0:3 (0:0)
Awans w tabeli! Czas na rezerwy Warty Sieradz!

12 listopada 2023 16:36

W meczu XIV kolejki, w piątek 10 listopada przy sztucznym oświetleniu nasi piłkarze pokonali na wyjeździe KS Karsznice 3:0. Juve długo męczyło się z jednym z najsłabszych zespołów ligi i dopiero w ostatnich dwudziestu minutach dwa rzuty karne i czerwona kartka dla gospodarzy dały nam zwycięstwo i ważne trzy punkty. Dzięki nim awansowaliśmy po raz pierwszy w tym sezonie do górnej części tabeli!

Relacja z meczu z Karsznicami:

8 min. - w sytuacji sam na sam Kacper Kaźmierczak strzelił obok słupka;

20 min. - po rzucie wolnym uratował nas słupek;

24 min. - strzał Dawida Sobczaka obok okienka bramki;

35 min. - strzał z rzutu wolnego Karsznic, obok naszego okienka;

37 min. - po ładnej akcji Juve strzał Dawida Maciaszczyka za lekki;

39 min. - po rzucie rożnym strzał obok naszego słupka;

67 min. - po kontrze gospodarzy, strzał z bliska w naszą poprzeczkę!

70 min. - faulowany w polu karnym Szymon Andrzejewski - czerwona kartka, strzał z 11 metrów Pawła Leonowa - 0:1!

74 min. - po podaniu Piotra Sajdy - Dawid Maciaszczyk strzelił drugiego gola dla Juve - 0:2!!!

81 min. - strzał Piotra Sajdy tuż obok słupka;

85 min. - strzelał Szymon Andrzejewski - bramkarz odbił piłkę, ale nikt z naszych nie dobił;

87 min. - faulowany w polu karnym Adrian Ciołek - znów karny dla Juve - Piotr Sajda i 0:3!!!

88 min. - strzał Adriana Ciołka - tuż obok słupka;

90 min. - strzelał z bliska Szymon Andrzejewski - ale niestety gol dla Juve nie padł!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grembowicz, Leonow, Rozkosz (od 70 min. Błaszczyk), Łuczak (od 82 min. Musiał) - Ciołek, Maciaszczyk, Nowicki (k), Kaźmierczak (od 55 min. Andrzejewski) - Sobczak (od 65 min. Sajda), Niżnikowski (od 75 min. Młotkiewicz). Trener Artur Zaborowski. Żółta kartka: Łuczak. Sędziował Tomasz Majkowski. Widzów około 50, w tym za Juve 6.

Za tydzień, w sobotę 18 listopada o godzinie 13.00 zagramy ostatni mecz rundy podejmując na naszym stadionie rezerwy Warty Sieradz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!