XII kolejka: Ekolog Wojsławice - Jutrzenka Warta 3:1 (0:1)
Nie dali rady Ekologowi! Gole byłych graczy Juve!

30 października 2023 09:37

W meczu XII kolejki, w sobotę 28 października Jutrzenka mimo prowadzenia do przerwy ostatecznie uległa na wyjeździe Ekologowi 1:3. Gola dla Juve w 13 minucie po podaniu Tomasza Niżnikowskiego zdobył Oskar Świątkowski. Po przerwie strzelali już tylko gospodarze, w tym dwóch byłych naszych piłkarzy: Jarosław Jóźwiak (50 minuta) i Mariusz Woźniak (86 minuta).

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grembowicz, Maciaszczyk, Leonow, Szczawiński - Ciołek (od 65 min. Młotkiewicz), Nowicki (k), Andrzejewski (od 52 min. Sobczak), Świątkowski (od 57 min. Kaźmierczak) - Gralewski, Niżnikowski. Trener Artur Zaborowski. Sędziował Robert Felcenloben. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w sobotę 4 listopada o godzinie 14.00 podejmować będziemy UKS Galewice.