X kolejka: Sokół Goszczanów - Jutrzenka Warta 0:7 (0:3)
Trzecia wygrana z rzędu i awans w tabeli!

16 października 2023 15:01

W meczu X kolejki, w niedzielę 15 października Jutrzenka jako gość zagrała w... Warcie z Sokołem (stadion w Goszczanowie nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie piłkarzy) i wygrała wysoko 7:0. To trzecia z rzędu wygrana Juve i awans do środka ligowej tabeli. Oby tak dalej.

Relacja z tego meczu:

21 min. - po podaniu w uliczkę Adriana Ciołka - Tomasz Niżnikowski wykorzystał sytuację sam na sam - 0:1!

23 min. - strzał Krystiana Gila obronił nasz kapitan Marek Wojciechowski;

28 min. - w sytuacji sam na sam znów Tomasz Niżnikowski - po zderzeniu z bramkarzem do piłki dopadł Adrian Ciołek i z bliska trafił do siatki - 0:2!

31 min. - kontra Juve, dośrodkowanie Oskara Świątkowskiego - Igor Grembowicz strącił piłkę pod nogi Tomasza Niżnikowskiego - silny strzał pod poprzeczkę - 0:3!

33 min. - piękny strzał Macieja Dudka - tuż obok spojenia naszej bramki;

38 min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Jan Gralewski wpadając na bramkarza zarobił do tego żółtą kartkę;

41 min. - ładna akcja Sokoła - strzał Macieja Dudka obronił nasz kapitan;

43 min. - kolejna okazja Macieja Dudka - strzał z bliska obok słupka;

52 min. - sytuacji sam na sam nie wykorzystał Dominik Młotkiewicz;

54 min. - Igor Grembowicz zagrał przed bramkę, ale Dominik Młotkiewicz z bliska nie trafił w piłkę!

55 min. - Tomasz Niżnikowski wypuścił w bój Oskara Świątkowskiego, a ten technicznym strzałem strzelił ładnego gola - 0:4;

58 min. - strzał z rzutu wolnego Tomasza Błaszczyka - bramkarz wybił piłkę;

73 min. - podawał Adrian Ciołek, a sytuację sam na sam wykorzystał Dominik Młotkiewicz - 0:5!

84 min. - faulowany w polu karnym Dominik Młotkiewicz, który karnego zamienił na gola - 0:6!

89 min. - Oskar Świątkowski wykorzystał błąd bramkarza i obrońcy z i bliska trafił do siatki ustalając wynik meczu na 0:7!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski (k) - Grembowicz, Błaszczyk, Maciaszczyk, Szczawiński (od 81 min. Łuczak) - Ciołek (od 76 min. Ostrowski), Kaźmierczak (od 71 min. Filipiak), Andrzejewski (od 85 min. Musiał), Świątkowski - Gralewski (od 46 min. Młotkiewicz), Niżnikowski (od 60 min. Sajda). Trener Artur Zaborowski. Żółte kartki: Maciaszczyk, Gralewski. Sędziował Przemysław Berliński. Widzów około 100.

W następnej kolejce, za tydzień w sobotę 21 października zagramy w Warcie o godzinie 15.00 z Konopnicą.