VI kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 1:5!
Kolejna porażka Juve! Nie jest dobrze!

27 września 2023 21:31

W dokończonym meczu VI kolejki (16 września mecz został przerwany przy wyniku 1:1 po tragicznej wiadomości o śmierci Piotra Kobierskiego), w środę 27 września Jutrzenka uległa w Warcie Brąszewicom 1:5. Już w pierwszej minucie (53 ogólnie całego meczu) Juve straciło gola. A gdy w 57 minucie czerwoną kartkę za zagranie ręką otrzymał nasz obrońca Dawid Rozkosz było ciężko naszym odmienić losy meczu. Kolejne bramki zdobywali już tylko goście: w 63, 72 i 90 minucie po prostych błędach naszych piłkarzy!!! To czwarta ligowa porażka z rzędu Juve, a licząc puchar to piąta! Nie jest dobrze!

Mecz został poprzedzony minutą ciszy dla zmarłych ostatnio piłkarzy naszego klubu: Piotra Kobierskiego i Sławomira Palacza (grał u nas w latach 80-tych tworząc słynne Juve, a potem w Rakowie Częstochowa w I lidze). Flaga klubowa Jutrzenki została przepasana kirem i zdjęciami Gipsia.

Skład Jutrzenki z meczu:

Wojciechowski - Grembowicz, Leonow, Rozkosz, Szczawiński - Świątkowski, Maciaszczyk, Nowicki (k), Ciołek - Sajda (od 78 min. Młotkiewicz), Niżnikowski (od 78 min. Andrzejewski). Trener Artur Zaborowski. Czerwona kartka: Rozkosz (57 min. - za zagranie ręką). Sędziował Marcin Tądel. Widzów ponad 100.

W następnej kolejce, w sobotę 30 września o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w Zduńskiej Woli z Pogonią.