Puchar Polski: Jutrzenka Warta - TS Janiszewice 1:3 (1:1)
Zatopiony puchar! W sobotę mecz z Brąszewicami!

14 września 2023 08:28

W zaległym meczu pucharowym "okręgu" sieradzkiego Jutrzenka w środę, 13 września uległa w Warcie Janiszewicom 1:3. Druga część gry toczona była przy sztucznym oświetleniu i... burzy oraz w ulewnym deszczu. Lepiej w tych warunkach radzili sobie goście, którzy zdobyli w tej połowie dwa gole i awansowali do następnej rundy. Oba zespoły wystąpiły w mocno osłabionych i odmłodzonych składach. Na boisku było w sumie kilkunastu młodzieżowców!

Relacja z tego meczu:

1 min. - strzał Dawida Sobczaka - bramkarz obronił;

13 min. - strzelali goście - Marek Wojciechowski obronił;

13 min. - strzelał znów Dawid Sobczak - bramkarz górą;

14 min. - kontra gości - gol dla Janiszewic - 0:1!

16 min. - strzelał głową Jan Gralewski - obok słupka;

24 min. - Dawid Sobczak znów strzelał, do odbitej piłki dopadł Adrian Ciołek - zagrał wzdłuż bramki i... Dawid Sobczak zdobył gola - 1:1!!!

27 min. - strzelał Jan Gralewski - bramkarz górą;

30 min. - strzał gości - rykoszet nad naszą poprzeczką;

36 min. - strzał zawodnika Janiszewic - Marek Wojciechowski obronił;

40 min. - strzelał nasz były zawodnik Łukasz Kubiak - Marek Wojciechowski znów lepszy;

47 min. - sytuacja sam na sam gości - 1:2!

49 min. - strzelał z woleja Dawid Sobczak, niestety nad bramką;

Burza i ulewa nad naszym stadionem!

Doping młodych kibiców naszego klubu!

67 min. - okazja Juve, niestety nikt z bliska nie wepchnął piłki do bramki;

68 min. - strzał gości nad naszą bramką;

72 min. - okazja gości, strzał tuż obok naszego słupka;

77 min.- strzał Piotra Sajdy wylądował na słupku!

86 min. - Marek Wojciechowski obronił w sytuacji sam na sam!

88 min. - Dawid Sobczak w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza;

89 min. - po akcji Dominika Młotkiewicza - Dawid Sobczak strzelał głową - niestety obok słupka;

90 + 1 min. - sytuacja gości sam na sam - strzał nad naszą bramką;

90 + 2 min. - kolejna kontra gości - sytuacja sam na sam - 1:3!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Błaszczyk, Nowicki (k), Musiał - Ciołek, Kamola, Filipiak (od 46 min. Sajda), Łuczak (od 46 min. Młotkiewicz) - Sobczak, Gralewski. Trener Artur Zaborowski. Żółte kartki: Filipiak, Musiał i Gralewski. Sędziował Robert Drużbicki. Widzów około 100.

W sobotę, 16 września o godzinie 16.00 Jutrzenka już w meczu ligowym zagra w Warcie z Brąszewicami, które prowadzi Marcin Kobierski. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.