Jutrzenka Warta

Sparing: Widzew Łódź - Odra Opole - zapraszamy!
Juve bez trenera! Rezerwy z Sochą! Młodzicy barażują!

20 czerwca 2023 22:45

W sobotę, 24 czerwca o godzinie 11.00 na naszym stadionie popularny w naszym regionie łódzki Widzew zagra z I-ligową Odrą Opole. Wejściówki na ten mecz rozchodzą się bardzo szybko. Do wtorku wieczorem rozeszło się już ich 650! Nie warto zwlekać do soboty, bo ich po prostu zabraknie! Są dostępne na naszym stadionie codziennie do piątku od 16.00 do 20.00. Podczas tego spotkania zapewniony będzie catering (popularna kiełbaska z grilla i napoje chłodzące dla dzieci i dorosłych). Nie wolno na mecz wnosić żadnych szklanych opakowań. Bramy stadionu otwarte będą od godziny 9.30. Zamówione bilety będą dostępne za trybuną główną do godziny 10.30. Potem trafią do wolnej sprzedaży! Prosimy o zajmowanie miejsc siedzących. Sektor od parkingu zarezerwowany jest dla zaproszonych gości i prosimy tam nie siadać. Kibiców Widzewa zapraszamy do sektorów od strony parku. Stwórzmy wspaniałe widowisko na trybunach i dopingujmy kulturalnie! Do zobaczenia w sobotę!

Niestety nasz klub musi szukać trenera dla drużyny seniorów. Po rezygnacji Włodzimierza Dzierana Juve poszukuje opiekuna dla pierwszego zespołu. Wielka Szkoda!

Od nowego sezonu powstanie w naszym klubie zespół rezerw, który został połączony z LZS Socha, który opuścił szeregi klasy A. Chętnych piłkarzy do gry w Jutrzenka II Warta/Socha w klasie B zapraszamy do kontaktu z klubem!

Jutro, w środę 21 czerwca o godzinie 18.00 nasi młodzicy zagrają ostatni mecz barażowy z WKS-em Wieluń o awans do II Ligi Wojewódzkiej. Po porażce z Pogonią Zduńska Wola, ten mecz zdecyduje o dalszych losach tej fajnej drużyny! Serdecznie zapraszamy!

XXI kolejka

26-28 kwietnia 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
LZS Brąszewice 1 : 2 Jutrzenka Warta