XXVII kolejka: Jutrzenka Warta - Hetman Rusiec 7:0 (1:0)
Rozgromili spadkowicza! Są nowe szaliki Juve!

29 maja 2023 08:09

W meczu XXVII kolejki klasy okręgowej nasi piłkarze w niedzielę, 28 maja rozgromili w Warcie, już spadkowicza z okręgówki - Hetmana Rusiec wysokim wynikiem 7:0. Wynik mógł być o wiele wyższy, ale Juve nie wykorzystało kilku znakomitych okazji, w tym rzutu karnego! Na prośbę kibiców wydano nowe szaliki klubowe, które można nabywać na stadionie podczas treningów i meczów (koszt 45 zł)!

Relacja z meczu z Hetmanem:

8 min. - po wrzutce z boku Marcina Nowickiego - Dawid Kępniak strzałem głową dał nam prowadzenie - 1:0!

15 min. - strzał gości nad naszą bramką;

26 min. - strzelał Dawid Kępniak - też nad bramką;

27 min. - Dawid Kępniak trafił w słupek, a dobitka Jarosława Jóźwiaka minęła bramkę gości;

28 min. - Dawid Kępniak z rzutu karnego trafił w bramkarza!

30 min. - strzał Dawida Kępniaka - obronił bramkarza;

31 min. - strzał Łukasza Świtały - nad bramką;

36 min. - strzał Szymona Andrzejewskiego - bramkarz obronił;

40 min. - okazja gości, ale Marek Wojciechowski nie dał się zaskoczyć!

43 min. - strzał Łukasza Świtały - tuż nad poprzeczką;

45 min. - strzał Jarosława Jóźwiaka - obok słupka;

46 min. - naciskany bramkarz Hetmana wybijając piłkę trafił w naszego Kacpra Kaźmierczaka i piłka... wpadła do bramki - 2:0!

52 min. - strzał Piotra Kobierskiego tuż nad bramką;

55 min. - strzelał głową Dawid Kępniak - bramkarz obronił;

56 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego - Kacper Kaźmierczak z bliska strzelił gola - 3:0!!!

59 min. - po dośrodkowaniu Sylwestra Pawlaka - samobójczy gol po strzale głową - 4:0!

68 min. - po wolnym Dawida Kępniaka - dobitka z bliska Dominika Młotkiewicza - 5:0!

71 min. - po akcji Adriana Ciołka - strzelał Kempes, ale za lekko;

75 min. - po dośrodkowaniu Dawida Kępniaka - kolejny samobój gości - 6:0!

77 min. - strzał Dawida Kępniaka - bramkarz obronił;

79 min. - po wrzutce Adriana Ciołka - Dawid Kępniak strzałem głową szczupakiem strzelił kolejnego gola - 7:0!

81 min. - po akcji Adriana Ciołka - Dominik Młotkiewicz z metra nie trafił do bramki!!!

87 min. - Dominik Szczawiński trafił w poprzeczkę!

88 min. - strzał Dawida Kępniaka - tuż obok słupka!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki (od 57 min. Ciołek), Andrzejewski, Pawlak (od 63 min. Musiał), Grembowicz - Szczawiński, Jóźwiak, Kobierski (k) (od 63 min. Sajda), Kaźmierczak, Świtała (od 57 min. Młotkiewicz) - Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Robert Drużbicki. Widzów około 100.

Teraz czekają nas dwa mecze wyjazdowe. Najpierw w środę, 31 maja o 17.30 zagramy zaległy mecz z rezerwami Warty Sieradz, zaś w sobotę 3 czerwca o 14.00 zagramy w Buczku z Tęczą Brodnia.