XXI kolejka: Złoczevia Złoczew - Jutrzenka Warta 4:1 (2:0)
Osłabione, ale ambitne Juve nie dało rady Złoczevii!

23 kwietnia 2023 08:04

W meczu XXI kolejki, w sobotę 22 kwietnia osłabiona Jutrzenka, mimo ambitnej gry nie dała rady wiceliderowi tabeli - Złoczevii Złoczew przegrywając 1:4. W Juve za kartki nie zagrali: Sylwester Pawlak, Jarosław Jóźwiak i Szymon Komorek. Kontuzjowani są: Marcin Nowicki i Dominik Szczawiński, a problemy zdrowotne wyeliminowały Filipa Łuczaka. Natomiast Kamil Woźniak jest poza kadrą meczową! Na ławce tego dnia zasiadło jedynie trzech zawodników!

Relacja z meczu ze Złoczewa:

14 min. - strzał z dystansu Bernarda Musiała minął bramkę gospodarzy;

18 min. - po wrzutce z rzutu wolnego strzał z bliska głową dał prowadzenie Złoczevii - 1:0!

21 min. - Marek Wojciechowski broni groźny strzał głową;

25 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Kępniak, po minięciu bramkarza zagrał do Piotra Kobierskiego, ale jego strzał zablokowali obrońcy!

27 min. - groźny strzał zawodnika gospodarzy obronił nasz Marek Wojciechowski;

34 min. - strzelał z woleja Dominika Młotkiewicza - niestety obok bramki;

45+1 min. - strzał z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego minął okienko bramki!

45+1 min. - kontra Złoczevii - Dawid Przezak strzałem w długi róg nie dał szans naszemu bramkarzowi - 2:0!!!

48 min. - strzelał Łukasz Świtała - nad bramką;

50 min. - piękny strzał przewrotką Dawida Kępniaka minął minimalnie poprzeczkę bramki!!!

52 min. - znów strzelał Dawid Kępniak - bramkarz obronił;

63 min. - lob zawodnika miejscowych odbił się od naszego słupka i wpadł do bramki - 3:0!

70 min. - faulowany w polu karnym Dominik Młotkiewicz - gola z 11 metrów zdobył Dawid Kępniak - 3:1!

72 min. - piękny strzał z rzutu wolnego Dawida Kępniaka w okienko, ale bramkarz Złoczevii fantastyczną paradą wybił piłkę na rzut rożny!!!

75 min. - strzelał Dawid Kępniak - znów górą bramkarz;

78 min. - Marek Wojciechowski obronił groźny strzał;

79 min. - super sytuacja Piotra Sajdy, ale bramkarz Złoczevii znów górą!

86 min. - strzelał Szymon Andrzejewski - obok bramki;

86 min. - czerwona kartka dla zawodnika miejscowych!

90+2 min. - strzelał Piotr Sajda - obok bramki;

90+3 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Przezak minął naszego bramkarza i strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu na 4:1!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Grembowicz, Andrzejewski, Maciaszczyk, Musiał (od 59 min. Sajda) - Młotkiewicz, Kobierski (k), Ostrowski, Świtała - Kaźmierczak (od 59 min. Ciołek), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Paweł Ubycha. Żółte kartki: Ostrowski, Andrzejewski. Widzów około 150, w tym za Juve 9.

W następnej kolejce, w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 16.00 zagramy w Warcie z Prosną Wieruszów.