XVIII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Osjaków 5:0 (2:0)
Pewna wygrana Juve! Debiut 15-letniego Ciołka! Gol Sajdy!

03 kwietnia 2023 09:00

W meczu XVIII kolejki, w sobotę 1 kwietnia Jutrzenka pewnie i wysoko wygrała w Warcie z... Wartą Osjaków. To trzeci mecz Juve tej wiosny bez straty gola i awans w ligowej tabeli na piąte miejsce. Niestety w barwach gości nie zagrał nasz wychowanek Witold Sowała, który nie dojechał na to spotkanie. U nas natomiast zadebiutował kolejny wychowanek 15-letni Adrian Ciołek z zespołu juniorów młodszych. Kto wie czy nie jest to najmłodszy debiutant w naszej historii? Wszak Adrian swoje 15 lat skończył niedawno, bo 16 marca!!! Swego 258 gola w barwach Juve zdobył Piotr Sajda!!!

Relacja z meczu z Wartą Osjaków:

6 min. - strzał gości minął nasz słupek;

9 min. - strzał głową Dawida Kępniaka obrońca wybił piłkę z linii bramkowej;

15 min. - strzał Dawida Kępniaka - obok słupka;

17 min. - rajd Dawida Kępniaka - bramkarz górą;

26 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza sytuację sam na sam wykorzystał Dawid Kępniak - 1:0;

29 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza sytuacji sam na sam nie wykorzystał Łukasz Świtała;

34 min. - Dawid Kępniak znów sam na sam - niestety górą bramkarz gości;

39 min. - strzał z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego - nad bramką;

42 min. - strzelał z bliska Dominik Młotkiewicz - piłka trafiła w poprzeczkę;

43 min. - strzał Łukasza Świtała - obok słupka;

44 min. - strzał Piotra Kobierskiego - bramkarz obronił;

44 min. - po akcji z boku Dawida Kępniaka - Dominik Młotkiewicz z bliska trafił do siatki - 2:0!

66 min. - po podaniu Kacpra Kaźmierczaka gola zdobył Marcin Nowicki - 3:0!

71 min. - znów podawał Kacper Kaźmierczak - a swego drugiego gola zdobył Dawid Kępniak - 4:0!

79 min. - gola zdobył nasz snajper wszechczasów - Piotr Sajda ustalając wynik spotkania - 5:0!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Andrzejewski, Pawlak, Grembowicz (od 64 min. Ciołek) - Ostrowski (od 55 min. Kaźmierczak), Jóźwiak, Kobierski (k) (od 75 min. Maciaszczyk), Świtała (od 77 min. Musiał) - Młotkiewicz (od 64 min. Sajda), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Robert Felcenloben. Żółta kartka: Musiał. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w Wielką Sobotę o 15.00 zagramy w Janiszewicach.