XII kolejka: Hetman Rusiec - Jutrzenka Warta 1:7 (1:2)
Wygrana z outsiderem ligi wysoka i zasłużona!

30 października 2022 08:27

W meczu XII kolejki, w sobotę 29 października Jutrzenka wygrała na wyjeździe z ostatnim zespołem ligi - Hetmanem Rusiec wysokim wynikiem 7:1. Problemy w tym meczu były tylko przez chwilę, po golu gospodarzy z rzutu karnego na 1:1. Juve jednak jeszcze do przerwy prowadziło stwarzając w całym meczu kilkanaście sytuacji bramkowych! To najwyższa wygrana Juve w tym sezonie i częściowo zmazana plama po pucharowej klęsce z Wartą Sieradz.

Relacja z meczu z Hetmanem:

8 min. - po podaniu Dawida Kępniaka - Kamil Woźniak daje nam prowadzenie - 0:1!

11 min. - niepotrzebny faul w naszym polu karnym Jarosława Jóźwiaka - rzut karny dla gospodarzy zamieniony na gola - 1:1!!!

18 min. - Filip Łuczak z rzutu wolnego trafił w słupek;

22 min. - strzelał głową z bliska Dawida Kępniak - niestety obok bramki!

24 min. - identyczna sytuacja, a strzelał głową Dominik Młotkiewicz - też obok bramki;

26 min. - strzelał zawodnik Hetmana - nad naszą bramką;

28 min. - w poprzeczkę trafił Dawid Kępniak - dobitka głową Kamila Woźniaka  - niestety obok bramki;

37 min. - w dogodnej sytuacji był Kamil Woźniak - trafił w bramkarza;

38 min. - strzał Jarosława Jóźwiaka - nad bramką;

45 min. - wprowadzony dwie minuty wcześniej Kacper Kaźmierczak obsłużył ładnym podaniem Kamila Woźniaka, a ten bez problemu strzelił drugiego gola - 1:2 do przerwy!

50 min. - akcja dwóch zmienników - podawał Szymon Andrzejewski, a gola do pustej bramki zdobył z bliska Kacper Kaźmierczak - 1:3!

57 min. - strzał kapitana Piotra Kobierskiego - nad bramką;

59 min. - akcja indywidualna Dawida Kępniaka - 1:4!!!

62 min. - strzelał z bliska Kacper Kaźmierczak - nad bramką;

65 min. - Dawid Kępniak z bliska strzelił nad bramką;

66 min. - strzał gospodarzy - Marek Wojciechowski pewnie obronił;

70 min. - z rzutu wolnego ładnego gola zdobył Dawid Kępniak - 1:5!

75 min. - Piotr Kobierski nastrzelił piłkę na rękę obrońcy Hetmana - rzut karny na gola zamieniony przez Dawida Kępniaka - klasyczny hat-trick Kempesa - 1:6!!!

81 min. - po podaniu Szymona Andrzejewskiego gola zdobył kapitan Piotr Kobierski - 1:7!

82 min. - w sytuacji sam na sam nie trafił Dawid Kępniak!

83 min. - dogodna sytuacja Igora Grembowicza, który z bliska nie trafił do bramki.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński (od 78 min. Grembowicz), Nowicki, Pawlak, Świtała - Kępniak, Jóźwiak, Kobierski (k), Łuczak (od 43 min. Kaźmierczak) - Młotkiewicz (od 62 min. Sajda), Woźniak (od 46 min. Andrzejewski). Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Robert Drużbicki. Żółte kartki: Świtała, Kobierski. Widzów około 50, w tym za Juve 4.

W następnej kolejce, w niedzielę 6 listopada o godzinie 14.00 podejmować będziemy groźną Tęczę Brodnia.