Puchar Polski: mecz z Wartą w środę jednak o 15.00?!
XI kolejka: Jutrzenka Warta - Warta II Sieradz 1:3 (1:1)

23 października 2022 19:29

Prawdopodobnie pół godziny później niż pierwotnie planowano  rozpocznie się środowy (26 października) mecz VI rundy Pucharu Polski - etap sieradzki - pomiędzy naszą Jutrzenką, a III-ligową Wartą Sieradz. Mamy nadzię, że pozwoli to na lepszą frekwencję kibiców i.... naszych piłkarzy, którzy jak pamiętamy na mecz pucharowy z Wieluniem dojeżdżali z pracy i nie wszyscy byli od  początku tamtego spotkania! Kluby co do godziny już się "dogadały" i czekają tylko teraz na akceptację związku. Jesteśmy dobrej myśli i liczymy, że pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się w środę o 15.00!

W meczu XI kolejki, w sobotę 22 października Jutrzenka uległa liderowi tabeli - rezerwom Warty Sieradz 1:3. Niestety, ale jak się nie strzela do przerwy z kilku dogodnych sytuacji, to się przegrywa z zespołem, który jest dobrze zorganizowany i ma wybieganych zawodników. Na meczu wydany został nowym numer Juve gol.

Relacja z tego meczu:

6 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego - Kamil Woźniak zwiódł grającego trenera Łukasza Mitka i zdobył gola - 1:0!!!

10 min. - Dawid Kępniak w dogodnej sytuacji trafił w słupek!

15 min. - kolejny strzał Dawida Kępniaka - gości znów ratuje słupek!

17 min. - kontra gości - niestety gol dla rezerw Warty autorstwa Jakuba Janiszewskiego - 1:1!

34 min. - po akcji gości nasi obrońcy wybili piłkę z naszej bramki;

39 min. - strzał gości tuż obok naszego słupka;

51 min. - strzał, rykoszet nad naszą bramką;

54 min. - okazja Juve - strzał głową Jarosława Jóźwiaka - obok słupka;

65 min. - Jakub Piela oszukał naszych obrońców, gol - 1:2!!!

80 min. - strzał gości tuż nad naszą bramką;

85 min. - strzał z pola karnego Jakuba Janiszewskiego - okienko - 1:3!!!

90 min. - Szymon Komorek obronił trudny strzał gości.

Skład Jutrzenki z tego meczu: Komorek - Nowicki (od 83 min. Łuczak), Maciaszczyk Pawlak, Świtała - Szczawiński (od 77 min. Sajda), Kobierski (k), Jóźwiak, Młotkiewicz (od 75 min. Kaźmierczak) - Woźniak (od 75 min. Ostrowski), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Robert Felcenloben. Widzów około 150.