I kolejka: Sokół Goszczanów - Jutrzenka Warta 4:3 (0:3)
Historia lubi się powtarzać! Debiut zegara stadionowego!

21 sierpnia 2022 20:38

W meczu I kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w niedzielę 21 sierpnia Jutrzenka jako "gość" uległa w Warcie Sokołowi Goszczanów 3:4. Przegrać taki mecz to było mistrzostwo świata, bo po blisko godzinie gry Juve prowadziło 3:0!!! Ostatni taki przypadek mieliśmy... rok temu, gdy w Pucharze Polski prowadziliśmy również do przerwy 3:0 i ostatecznie przegraliśmy z Wartą Działoszyn 3:4!!! W meczu ligowym jesienią 2021 roku wygrywaliśmy 3:1 z Czarnymi Rząśnia 3:1, i też przegraliśmy 3:4. Oby za tydzień te tematy nie wróciły na nasz stadion. Niestety nie był to udany debiut naszego zegara stadionowego! Może w roli gospodarza, za kilka dni będzie o wiele lepiej!

Relacja z tego meczu:

1 min. - już w 50 sekundzie po akcji Piotra Ostrowskiego gola zdobył Dawid Kępniak i było 1:0 dla Juve!

32 min. - swego pierwszego gola ligowego (tydzień temu trafił też w pucharze) w naszych barwach zdobył Szymon Andrzejewski - 2:0!!!

34 min. - strzał Szymona Andrzejewskiego - bramkarz wybił na rzut rożny;

45 min. - po faulu na Dominiku Młotkiewiczu z rzutu wolnego gola zdobył Piotr Kobierski - 3:0!!!

46 min. - w dogodnej okazji z bliska nie trafił Maciej Dudek;

48 min. - strzelał Szymon Andrzejewski - bramkarz obronił - dobitka Dominika Młotkiewicza - obok słupka;

55 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Kępniak - obok słupka;

57 min. - strzał głową Krystiana Gila - gol - 3:1!

63 min. - strzał głową Szymona Andrzejewskiego - bramkarz wybronił na rzut rożny;

64 min. - po rogu strzał głową Jarosława Jóźwiaka trafił w poprzeczkę;

64 min. - strzelał z bliska Dawid Kępniak - nie trafił w bramkę!

72 min. - Krystian Gil ograł Dawida Maciaszczyka zagrał wzdłuż bramki - strzał zawodnika Sokoła znalazł drogę do naszej bramki - 3:2!!!

74 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza - obok słupka;

77 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Kępniak strzelił w bramkarza;

79 min. - strzał zawodnika gości - nad naszą bramką;

80 min. - akcja gości - znów strzał - obok słupka;

90 min. - po rzucie wolnym i akcji Sokoła - strzał głową 3:3!!!

90 min. - w polu karnym strzelał Dominik Młotkiewicz - słupek!

90+3 min. - ładna akcja Sokoła - strzał życia zawodnika przyjezdnych - 3:4!!!

Skład Jutrzenki: Komorek - Nowicki, Maciaszczyk, Pawlak, Świtała - Ostrowski (od 58 min. Łuczak), Jóźwiak, Kobierski (k), Młotkiewicz - Andrzejewski (od 68 min. Sajda), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Żółta kartka: Andrzejewski. Sędziował Rafał Szczypkowski. Widzów około 200 (w tym spora grupa z Goszczanowa).

W następnej kolejce, w sobotę, 27 sierpnia o godzinie 17.00 podejmować będziemy w Warcie Czarnych Rząśnia. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Cena biletu wstępu - 5zł, karnetu na rundę jesienną (7 meczów) - 30 zł!