Puchar Polski: Pogoń Zd.-Wola - Jutrzenka Warta 0:6 (0:3)
Urodzinowy prezent dla trenera! W niedzielę Sokół!

15 sierpnia 2022 07:16

W meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski, w niedzielę, 14 sierpnia Jutrzenka wygrała pewnie i wysoko w Zduńskiej Woli z rezerwami Pogoni 6:0. Gole dla Juve zdobywali: Kamil Woźniak (dwa) w 18 minucie po podaniu Marcina Nowickiego i w 22 minucie po akcji Dawida Kępniaka, Szymon Andrzejewski w 37 minucie, Dominik Młotkiewicz w 55 minucie, Filip Łuczak w 64 minucie po podaniu Dawida Kępniaka oraz Jarosław Jóźwiak w 86 minucie. Oprócz wywalczonego awansu do III rundy nasi piłkarze sprawili piękny prezent urodzinowy swojemu trenerowi, który dziś, tj. 15 sierpnia obchodzi swoje 50. urodziny! W imieniu wszystkich kibiców, działaczy i sympatyków Jutrzenki Warta naszemu Włodziowi życzymy samych sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym oraz oczywiście dużo zdrowia!

Skład Jutrzenki: Komorek (od 53 min. Wojciechowski) - Nowicki, Maciaszczyk, Pawlak (k), Świtała - Ostrowski, Jóźwiak, Andrzejewski, Młotkiewicz - Woźniak (od 59 min. Łuczak), Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Adrian Gajewczyk. Widzów około 50.

Po pucharze czas na emocje ligowe i nowy sezon. Już w najbliższą niedzielę, tj. 21 sierpnia zagramy o godzinie 16.00 mecz "wyjazdowy" z Sokołem Goszczanów. Spotkanie odbędzie się w... Warcie, na naszym stadionie!