XX kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 4:2 (2:2)
Wesołe święta kibiców Juve!!!

17 kwietnia 2022 08:38

W meczu XX kolejki, rozegranej w Wielką Sobotę - 16 kwietnia Jutrzenka nie bez kłopotów wygrała na własnym stadionie z Brąszewicami 4:2. Dzięki temu zwycięstwu świąteczne jajeczko smakuje naszym kibicom o wiele lepiej. Brawo! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Relacja z tego meczu:

8 min. - strzał gości - nasz bramkarz obronił;

11 min. - w sytuacji sam na sam znalazł się Dawid Kępniak - bramkarz gości górą;

13 min. - po akcji gości gola z bliska zdobył Tobiasz Trojak - 0:1!

21 min. - strzelał Dawid Kępniak - obok słupka;

23 min. - po dalekim podaniu Kacpra Jezierskiego - gola dla Juve zdobył Dawid Kępniak - 1:1!

26 min. - po akcji Piotra Kobierskiego gola dla Jutrzenki znów zdobył Dawid Kępniak - 2:1!

34 min. - piękny strzał Jarosława Gruszla - 2:2!

41 min. - w sytuacji sam na sam Dawid Kępniak strzelił nad poprzeczką;

48 min. - strzał gości obronił Marek Wojciechowski, dobitkę zablokowali nasi obrońcy;

50 min. - strzał głową Dawida Kępniaka - nad bramką;

56 min. - strzał z rzutu wolnego Filipa Łuczaka - bramkarz z trudem obronił;

61 min. - strzał głową Dawida Kępniaka - obok bramki;

63 min. - okazja Piotra Kobierskiego - niestety gości ratuje boczna siatka;

80 min. - strzelali z dystansu goście - nasz bramkarz obronił;

82 min. - po akcji Kacpra Jezierskiego gola dla Juve zdobył Dominik Młotkiewicz - 3:2!!!

84 min. - strzelał głową Kamil Woźniak - bramkarz wybronił na rzut rożny;

89 min. - w idealnej sytuacji Piotr Ostrowski do pustej bramki strzelił nad bramką;

90 min. - strzał Dawida Kępniaka głową - piłka przeleciała nad bramką;

90 + 3 min. - faulowany przed polem karnym Dawid Kępniak - piękny strzał z rzutu wolnego Piotra Kobierskiego - 4:2 dla Juve!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Witkowski, Pawlak, Wierzbicki (od 79 min. Woźniak) - Maciaszczyk (od 67 min. Ostrowski), Jóźwiak (od 78 min. Młotkiewicz), Kobierski (k), Łuczak - Jezierski, Kępniak. Trener Włodzimierz Dzieran. Sędziował Dawid Grzelak. Widzów ponad 100, w tym kilkunastu z Brąszewic.

W następnym meczu, w sobotę 23 kwietnia o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra na wyjeździe w Chojnem.