Puchar Polski: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 3:4 (3:0)
Z nieba do piekła! Puchar już bez nas!

15 września 2021 20:38

W meczu III rundy okręgowego Pucharu Polski, Jutrzenka mimo prowadzenia do przerwy 3:0, uległa ostatecznie gościom z Działoszyna 3:4. Wg nas zdecydowały zmiany zawodników. Po zejściu z placu gry doświadczonych: Piotra Burskieo, Piotra Kobierskiego, Kacpra Jezierskiego (powrót do gry w Juve po kilku latach przerwy) i zdobywcy dwóch goli Caio Cesara uszło powietrze z naszych piłkarzy i to goście pod wodzą doświadczonego Krzysztofa Kukulskiego dominowali do końca! W Juve "zadebiutowali": bramkarz Szymon Komorek oraz Kacper Jezierski, który wrócił do nas po paru latach!

Relacja z tego meczu:

3 min. - strzał Kacpra Jezierskiego - bramkarz wybił piłkę na rzut rożny;

6 min.  - po akcji Kacpra Jezierskiego  - Caio Cesar z bliska trafił do siatki - 1:0;

17 min. - nasz bramkarz obronił strzał z bliska;

18 min. - strzał zawodnika Warty - nad naszą bramką;

28 min. - strzał z bliska obronił Szymon Komorek;

33 min. - Dawid Maciaszczyk podał do Piotra Burskiego - piękne uderzenie Burego - 2:0!

35 min. - po błędzie Filipa Łuczaka - piłka zmierzała do naszej bramki - z linii wybił ją Dominik Szczawiński;

40 min. - po błędzie obrońcy Caio Cesar strzelił lobem gola - 3:0!!!

42 min. - strzelał Piotr Burski - nad bramką;

47 min. - gol kontaktowy dla gości - 3:1;

51 min. - w sytuacji sam na sam Piotr Burski trafił w bramkarza;

58 min. - strzelał Jakub Szczęsny - nad bramką;

63 min. - z rzutu wolnego gola zdobył Krzysztof Kukulski - 3:2!

69 min. - strzelał Piotr Tomaszewski - nad bramką;

72 min. - strzelali goście z rzutu wolnego - obok bramki;

77 min. - z rzutu rożnego gola zdobył znów Kukulski - remis 3:3!!!

90 min. - nasz bramkarz obronił strzał z bliska;

90 + 1 min. - strzał gości z bliska - 3:4!!!

Skład Jutrzenki: Komorek - Szczawiński, Kobierski (k) (od 56 min. Nowicki), Łuczak, Szczęsny - Caio Cesar (od 63 min. Ostrowski), Tomaszewski, Maciaszczyk, Jezierski (0d 70 min. Kaźmierczak) - Burski (od 63 min. Trzepacz), Grzelak (od 84 min. Krystek). Sędziował Mateusz Janecka. Widzów około 50.

W następnym meczu, tym razem ligowym, w sobotę 18 września o godzinie 16.00 zagramy w Buczku z Tęczą Brodnia.