XXVII kolejka: Jutrzenka Warta - Boruta Zgierz 0:2 (0:1)
Widmo okręgówki zagląda w oczy Juve!!!

26 kwietnia 2021 10:18

W meczu XXVII kolejki, w niedzielę 25 kwietnia Jutrzenka uległa w Warcie Borucie 0:2. Mimo dobrej gry i sytuacji bramkowych, to goście byli skuteczniejsi i zasłużenie wygrali. Po tej porażce i przy wynikach rywali widmo klasy okręgowej coraz mocniej zagląda w oczy piłkarzom Juve.

Relacja z meczu z Borutą:

14 min. - strzał zawodnika gości obronił nasz bramkarz, jednak przy dobitce był bezradny - 0:1;

20 min. - strzał z woleja Emiliana Sulgana - nad bramką;

34 min. - nasz bramkarz obronił groźny strzał;

40 min. - kolejny raz strzelał Emilian Sulgan - wywalczył rzut rożny;

40 min. - strzał Krzysztofa Cichosza - bramkarz Boruty obronił;

41 min. - okazja gości - nie trafili do pustej już bramki;

43 min. - dobra okazja Piotra Burskiego - niestety nad bramką;

49 min. - znów strzelał Emilian Sulgan - nad bramką;

55 min. - okazja gości - nasz bramkarz obronił;

64 min. - strzelał Paweł Dryka - obok słupka;

71 min. - okazja gości Patryk Pietrasiak trafił z bliska - 0:2!

Skład Jutrzenki: Florczak - Michał Lewandowski, Piotr Kobierski, Pawlak (k), Dryka - Cichosz (od 46 min. Nadolski), Dudek, Lewczuk (od 80 min. Pałucki), Sulgan (od 82 min. Młotkiewicz), Cyprian Lewandowski (od 67 min. Jurkowski) - Burski. Trener Sylwin Donart. Sędziował Mateusz Kowalski. Mecz bez udziału publiczności.

W następnej kolejce, w sobotę 1 maja o godzinie 17.00 zagramy mecz w Opocznie z Ceramiką.