XXVI kolejka: Stal Głowno - Jutrzenka Warta 1:1 (0:1)
Przerwana passa porażek na wyjeździe! W niedzielę Boruta!

22 kwietnia 2021 08:09

W meczu XXVI kolejki, w środę 21 kwietnia Jutrzenka zremisowała w meczu wyjazdowym ze Stalą Glowno 1:1.

Do przerwy prowadziliśmy po golu Piotra Burskiego w 18 min. (podawał Emilian Sulgan). Gospodarze odpowiedzieli ładnym trafieniem tuż po przerwie w 49 min. W 54 min. nasz bramkarz Norbert Florczak obronił rzut karny i remis na wyjeździe stał się faktem.

Ostatni raz Juve nie przegrało na wyjeździe w XIII kolejce (10 października 2020 roku wygraliśmy w Rząśni z Czarnymi 2:1, notując potem siedem porażek). Oby ten wynik stał się początkiem zdobywania punktów w IV lidze. Bo rywale w walce o utrzymanie nie próżnują i powiększają swój dorobek!

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Kobierski, Pawlak (k), Michał Lewandowski - Cichosz (od 46 min. Nadolski), Dudek, Jurkowski (od 87 min. Pałucki), Sulgan (od 58 min. Młotkiewicz) - Lewczuk, Burski. Trener Sylwin Donart. Żółte kartki: Burski, Cichosz, Kobierski. Mecz bez udziału publiczności.

W niedzielę, 25 kwietnia o godzinie 17.00 w ramach XXVII kolejki zagramy "kolejny trudny" mecz w Warcie z Borutą Zgierz!