XXIV kolejka: Zjednoczeni Stryków - Jutrzenka 5:0 (2:0)
Wysoka porażka w Strykowie, czas na Działoszyn!

10 kwietnia 2021 16:12

W meczu XXIV kolejki, w sobotę 10 kwietnia Jutrzenka grała w Strykowie ze Zjednoczonymi przegrywając niestety wysoko, bo aż 0:5.

Relacja z tego meczu:

2 min. - okazja Piotra Burskiego - bramkarz z trudem obronił;

10 min. - strzał z rzutu wolnego Macieja Dudka - nad bramką;

13 min. - kontra gospodarzy, nikt z naszych obrońców nie przejął piłki - gol z bliska - 1:0;

15 min. - bramkarz gospodarzy zagrywa ręką za polem karnym - sędzia nie reaguje!

17 min. - okazja Macieja Dudka - bramkarz obronił zbyt słaby strzał;

22 min. - okazja Zjednoczonych - ratuje nas słupek;

33 min. - okazja Zjednoczonych - z piłką minął się nasz bramkarz na 30 metrze - zawodnik gospodarzy strzelił do pustej bramki z kilkunastu metrów - 2:0!

45 min. - po rzucie rożnym dla Juve sędzia zakończył pierwszą część gry;

49 min. - strzał Adama Lewczuka - bramkarz odbił - dobijał Piotr Burski - został sfaulowany, ale niestety był na spalonym!

56 min. - kontra Juve, strzelał Cyprian Lewandowski - obok słupka;

59 min. - akcja gospodarzy - z bliska trzeci gol dla miejscowych - 3:0!

63 min. - kontra gospodarzy - kolejny gol z bliska - 4:0!!!

82 min. - kapitalna okazja Juve - Dominik Młotkiewicz z bliska trafił w bramkarza!!!

83 min. - strzał głową Dominika Młotkiewicza obok słupka;

85 min. - strzelał z dystansu Paweł Dryka - daleko od bramki;

90 min. - kontra Zjednoczonych - strzał głową z bliska - 5:0!!

Skład Jutrzenki: Florczak - Michał Lewandowski, Dryka, Piotr Kobierski, Pawlak (k) - Cichosz (od 74 min. Sulgan), Dudek, Jurkowski (od 64 min. Młotkiewicz), Cyprian Lewandowski - Lewczuk (od 78 min. Pałucki), Burski. Trener Sylwin Donart. Żółta kartka: Michał Lewandowski. Sędziował Konrad Gawroński. Widzów kilkunastu, w tym za Juve 4.

W następnej kolejce, w sobotę, 17 kwietnia  o godzinie 17.00 Jutrzenka w Warcie zagra "mecz o życie" z Wartą Działoszyn.