XXIII kolejka: Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów 4:0 (2:0)
Świątecznie, czyli cztery do jaja!!! Brawo Juve!

02 kwietnia 2021 19:58

Bardzo miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Jutrzenki Warta. W meczu XXIII kolejki, w Wielki Piątek pokonali w Warcie Orła Nieborów wysokim wynikiem 4:0!!! Po trzech wiosennych porażkach z rzędu Juve, aby mogło się liczyć w walce o utrzymanie musiało ten mecz po prostu wygrać! Wygrało i to takim trochę świątecznym wynikiem, bo cztery do jaja!!!

Relacja z tego spotkania:

7 min. - strzał gości - obronił nasz bramkarz;

10 min. - strzelał nasz Adam Lewczuk - bramkarz Orła obronił;

13 min. - kolejny strzał zawodnika gości - tym razem obok bramki;

24 min. - po podaniu Krzysztofa Cichosza Piotr Burski minął stopera i płaskim strzałem dał nam prowadzenie - 1:0!!!

31 min. - nasz bramkarz Norbert Florczak obronił w sytuacji sam na sam!

38 min. - kolejna dobra okazja Orła -jednak strzał z bliska przeleciał nad naszą bramką!

41 min. - kontra Juve - Adam Lewczuk osłużył idealnym podaniem "Burego", a ten musiał trafić do pustej bramki - 2:0!!!

43 min. - strzelał głową Maciej Dudek, tuż obok bramki;

47 min. - strzelali goście - obok naszej bramki;

56 min. - strzelał na bramkę Orła Krzysztof Cichosz - bramkarz obronił, ale wobec dobitki Radosława Jurkowskiego był bez szans - 3:0!!!

65 min. - dobra okazja Orła - strzał z bliska zablokowany w ostatniej chwili przez naszą defensywę!

78 min. - nasz bramkarz obronił strzał z 20 metrów;

90 min. - strzelał z pola karnego Dominik Młotkiewicz - gości uratowała poprzeczka!

90 + 3 min.- kontra Juve - Radosław Jurkowski wypuścił w bój "Młotka", a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości po raz czwarty tego dnia!!!

90 + 4 min. - goście grali do końca - ich strzał wybronił nasz bramkarz!

Skład Jutrzenki: Florczak - Dryka, Smolarek (od 54 min. Nadolski), Piotr Kobierski, Pawlak (k) - Cichosz (od 84 min. Sulgan), Dudek, Jurkowski, Cyprian Lewandowski - Lewczuk, Burski (od 79 min. Młotkiewicz). Trener Sylwin Donart. Żółta kartka: Nadolski. Sędziował Mateusz Kowalski. Mecz bez udziału publiczności.

W następnej kolejce, w sobotę 10 kwietnia o godzinie 16.00 zagramy w Strykowie ze Zjednoczonymi.