III kolejka: Jutrzenka Warta - Ner Poddębice 2:1 (0:1)
Najważniejsze trzy punkty! Jest skrót na siewie.tv!

08 sierpnia 2020 18:13

Jest już skrót meczu z Nerem Poddębice. Oczywiście na siewie.tv!

Link do tego skrótu znajduje się tu:

W meczu III kolejki, w sobotę 8 sierpnia Jutrzenka podejmowała Ner Poddębice wygrywając po "męczarniach" 2:1. Niespodziewanie do przerwy goście prowadzili 1:0 po błędzie Mariusza Graczykowskiego i golu w 23 minucie!!! W 60 minucie po podaniu Roberta Jareckiego gola wyrównującego zdobył Cyprian Lewandowski. W 77 min. po akcji Roberta Jareckiego Piotr Burski zdobył drugiego gola dla Juve. Mimo przewagi Jutrzenka długo nie mogła znaleźć sposobu na najsłabszy zespół ligi. Na szczęście mamy Roberta Jareckiego i Piotra Burskiego. Ten pierwszy podaje, a drugi strzela (tak też było w meczu w Zelowie przy pierwszym golu dla Juve)! Juve tym zwycięstwem awansowało do górnej części tabeli!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Piotr Kobierski, Graczykowski (k), Młynarski, Dryka - Jarecki, Dudek (od 55 min. Sulgan), Ręcicki, Lewandowski (od 73 min. Mrozik) - Fret, Burski (od 85 min. Młotkiewicz). Trener Michał Łochowski. Sędziował Patryk Adamczyk. Żółte kartki: Mrozik, Fret. Widzów około 150.

W następnej kolejce, w sobotę 15 sierpnia o godzinie 15.00 Jutrzenka zagra w Nieborowie z Orłem.