II kolejka: Włókniarz Zelów - Jutrzenka Warta 2:2 (1:1)
Gol z karnego na miarę straty dwóch punktów!

01 sierpnia 2020 21:13

W meczu II kolejki, w sobotę 1 sierpnia Jutrzenka zremisowała w Zelowie z Włókniarzem 2:2. Juve mogło i powinno zdobyć trzy punkty, ale błędy w obronie i wątpliwy rzut karny w doliczonym czasie gry przesądziły o podziale punktów! Przy takich prezentach nie wystarczyły dwa ładne gole zdobyte głową przez Piotra Burskiego i Adriana Freta (ten drugi w 91 minucie gry)!!! Niestety nasi nie potrafili utrzymać przez trzy minuty prowadzenia! Szkoda! W Jutrzence zadebiutował 19-letni Aleksander Mrozik!

Relacja z tego meczu:

6 min. - błąd naszego bramkarza, który minął się z piłką i zawodnik Włókniarza trafił do pustej bramki - 1:0!!!

20 min. - strzał Adriana Freta - obok słupka;

30 min. - po akcji Piotra Burskiego strzał Piotra Kobierskiego nad bramką;

38 min. - po akcji Macieja Dudka - Piotr Burski z bliska trafił w nogi bramkarza;

42 min. - Piotr Kobierski po klepce z Piotrem Burskim strzelił, ale bramkarz ładnie obronił;

43 min. - po dośrodkowaniu Roberta Jareckiego ładny gol głową Piotra Burskiego - 1:1!

49 min. - po błędzie Sylwestra Pawlaka uratował nas bramkarz;

59 min. - strzał Macieja Dudka - bramkarz obronił;

64 min. - strzał z boku boiska Piotra Burskiego trafił w słupek!

70 min. - piękna akcja Juve, Robert Jarecki - Piotr Burski - Jarecki - Adrian Fret - strzał obok okienka!

72 min. - strzał Macieja Dudka obok okienka;

77 min. - strzał Aleksandra Mrozika - bramkarz odbił, nikt nie dobił!

90 + 1 min. - po dośrodkowaniu Roberta Jareckiego - Adrian Fret głową z bliska dał nam prowadzenie - 1:2!!!

90 + 4 min. - sędzia dopatrzył się popchnięcia przez Kubę Młynarskiego zawodnika z Zelowa - karny i gol dla Włókniarza - 2:2!!! Niestety!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Dryka, Młynarski, Graczykowski (k), Pawlak - Jarecki, Piotr Kobierski (od 80 min. Ręcicki), Dudek, Lewandowski (od 70 min. Aleksander Mrozik) - Fret, Burski (od 87 min. Sulgan). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Graczykowski.

W następnej kolejce, w sobotę 8 sierpnia o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie Ner Poddębice!