IV runda PP: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 4:2 (1:1)
W Nieborowie z Orłem zagramy w sobotę o 12.00!!!

09 października 2019 20:17

W meczu IV rundy okręgowego Pucharu Polski w środę, 9 października Jutrzenka wygrała w Warcie z Wartą Działoszyn 4:2 awansując do V rundy! Zwycięzca tego meczu zagra w ćwierćfinale wojewódzkim wiosną 2020 roku! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol dostępny na naszej stronie!

Relacja z meczu z Wartą Działoszyn:

5 min. - po podaniu Szymona Młynarczyka Robert Jarecki strzałem głową dał nam prowadzenie - 1:0;

8 min. - strzał z dystansu - obronił Oskar Natorski;

25 min. - strzał Szymona Młynarczyka - obok słupka;

27 min. - strzał Piotra Kobierskiego - rykoszet - obok bramki;

33 min. - strzał Adriana Freta - obok bramki;

35 min. - strzał Emiliana Sulgana - obok okienka bramki gości;

40 min. - strzał Macieja Dudka - nad bramką;

40 min. - po faulu Wiktora Bednarka rzut karny - gol Pawła Marchewki - 1:1;

47 min. - strzał Adriana Freta bramkarz obronił - dobitka Emiliana Sulgana - 2:1!

54 min. - Wiktor Paprota w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości - 3:1!

59 min. - po podaniu Piotra Kobierskiego - Adrian Fret sprytnym strzałem z pola karnego zdobył gola - 4:1!!!

60 min. - zawodnik gości w sytuacji sam na sam strzelił nad bramką;

62 min. - strzał z rzutu wolnego minął nasze okienko;

64 min. - strzał głową Kuby Młynarskiego - obok słupka;

66 min. - strzał Adriana Freta - obok słupka;

73 min. - strzał Szymona Młynarczyka - bramkarz obronił;

80 min. - strzał gości - Oskar Natorski obronił;

83 min. - strzał zawodnika Warty - znów górą Oskar Natorski;

86 min. - strzał głową Jakuba Kozicy - gol - 4:2!

90 min. - strzał Piotra Kobierskiego - tuż obok słupka!

Skład Jutrzenki: Natorski - Bednarek, Graczykowski, Adamiak (od 46 min. Młynarski), Pipczyński (od 63 min. Pawlak) - Młynarczyk, Dudek, Piotr Kobierski, Sulgan - Fret (od 72 min. Burski), Jarecki (od 23 min. Paprota). Trener Michał Łochowski. Widzów około 100. Sędziował Marcin Kulawiecki.

W sobotę, 12 października o godzinie 12.00 zagramy w Nieborowie z Orłem.