V kolejka: Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno 3:3 (1:2)
Trzy punkty były daleko i... blisko!

07 września 2019 20:41

W meczu V kolejki, w sobotę 7 września Jutrzenka zremisowała z Ceramiką Opoczno 3:3. Mecz był bardzo ciekawy i emocjonujący. Juve przegrywało 0:2, by później prowadzić 3:2. Ostatecznie to goście wyprowadzili decydujący "cios" i mecz zakończył się podziałem punktów! Na meczu wydany został nowy numer Juve gol!

Relacja z meczu z Ceramiką:

7 min. - składna akcja gości - strzał Bartłomieja Wiktorowicza - 0:1;

24 min. - po rzucie rożnym strzał głową Krzysztofa Łukasika - 0:2!!!

27 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Woźniaka - piłka przeleciała obok okienka;

45 min. - strzał głową Marcina Kobierskiego - obok bramki;

45 + 2 min. - po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym - strzał z bliska Macieja Dudka - 1:2!

46 min. - po akcji Juve i podaniu Marcina Kobierskiego gola zdobył Mariusz Woźniak - 2:2!!!

53 min. - kontra Jutrzenki - do siatki trafił Piotr Burski - niestety spalony!

62 min. - w polu karnym Marcin Kobierski - strzał, podanie wzdłuż bramki - nikt nie zamknął;

67 min. - Michał Chachuła ładnie broni strzał gości!

71 min. - strzał Marcina Kobierskiego - boczna siatka!

77 min. - po dośrodkowaniu Mariusza Woźniaka strzał głową Marcina Kobierskiego 3:2!!!

85 min. - strzał Piotra Kobierskiego - nad bramką;

86 min. - nikt z obrony nie przeszkadzał gościom - strzał zawodnika Ceramiki - 3:3 - niestety!

89 min. - strzał zawodnika gości - obronił Michał Chachuła!

90 + 1 min. - Piotr Burski w akcji meczu z kilku metrów trafił w bramkarza!!!

Skład Jutrzenki: Chachuła - Swędrowski, Bednarek, Młynarski, Pawlak (k) - Fret (od 63 min. Jarecki), Dudek (od 69 min. Piotr Kobierski), Adamiak (od 88 min. Młynarczyk), Woźniak (od 80 min. Sulgan) - Burski, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Woźniak, Młynarski, Marcin Kobierski, Dudek, Piotr Kobierski. Sędziował Rafał Michalak. Widzów około 150, biletów sprzedano 63.

W następnej kolejce, w środę 11 września o godzinie 17.00 zagramy w Zelowie z Włókniarzem.