XXVII kolejka: Słowian Dworsz. - Jutrzenka Warta 3:2 (3:1)
Sensacja w Dworszowicach! Awans poważnie zagrożony!

26 maja 2019 10:04

Do wielkiej niespodzianki doszło w sobotę, 25 maja w Dworszowicach, gdzie Juve przegrało 2:3. Była to pierwsza w tym sezonie porażka ligowa naszej Jutrzenki! Szkoda! A ponieważ Czarni rozgromili Masłowice, na trzy kolejki przed końcem obie drużyny mają tyle samo punktów! Jeśli Juve chce awansować to musi wygrać trzy ostatnie mecze!

Relacja z Dworszowic:

10 min. - po błędzie Tomasza Kwiatkowskiego gol dla Słowiana - 1:0!

13 min. - Piotr Kobierski dał nam wyrównanie - 1:1!

35 min. - strzał z bliska zawodnika gospodarzy - 2:1

44 min. - znów błędy w naszej obronie - 3:1!!!

55 min. - strzał Wiktora Paproty - bramkarz obronił;

61 min. - akcja Macieja Dudka - ładny strzał - znów górą bramkarz;

65 min. - strzał zawodnika Słowiana - Tomasz Kwiatkowski obronił;

80 min. - akcja braci Kobierskich - Marcin wrzucił do Piotra, a ten strzałem głową strzelił gola - 3:2!!!

84 min. - strzał Emiliana Sulgana w boczną siatkę niestety;

87 min. - Emilian Sulgan w sytuacji sam na sam strzelił obok słupka!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak - Piotr Kobierski, Paprota, Dudek, Sulgan - Krogulec (od 46 min. Młotkiewicz), Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Bednarek, Marcin Kobierski. Sędziował Patryk Kamyk. Widzów około 60, w tym za Juve 11.

W następnej kolejce, w sobotę 1 czerwca o godzinie 18.00 Jutrzenka podejmować będzie MKS Zduńska Wola. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!