XXVI kolejka: Jutrzenka Warta - Warta II Dz. 5:0 (2:0)
Kobi strzela, Juve wygrywa! Kolejny gol Filipa Krystka!

19 maja 2019 09:22

W meczu XXVI kolejki, w sobotę 18 maja Jutrzenka wygrała w Warcie z ostatnim zespołem ligi - rezerwami Warty Działoszyn 5:0! Hat-trickiem popisał się Marcin Kobierski, a swego trzeciego gola w czwartym występie zanotował już 16-letni Filip Krystek (dwa pierwsze zdobył jako... 15-latek, a 13 maja miał urodziny!!!). Juve nadal jest niepokonane w lidze (na tym poziomie rozgrywek w województwie łódzkim jest jeszcze tylko... ŁKS II Łódź, tydzień temu swój pierwszy mecz przegrała Polonia Piotrków Trybunalski).

Relacja z meczu z rezerwami Warty Działoszyn:

11 min. - strzał Macieja Dudka - bramkarz obronił, dobijał Robert Jarecki - również górą bramkarz gości;

14 min. - strzał Bartosza Krogulca - obok okienka;

20 min. - strzał Macieja Dudka - obok okienka;

24 min. - strzał Marcina Kobierskiego minął słupek bramki gości;

35 min. - Marcin Kobierski w sytuacji sam na sam strzelał na raty i zdobył pierwszego gola - 1:0!

40 min. - po ładnej akcji Juve - Marcin Kobierski - strzelił obok bramki;

42 min . - po podaniu Bartosza Krogulca - Marcin Kobierski pięknym strzałem z lewej nogi w górny róg bramki podwyższył prowadzenie - 2:0!

50 min. - po podaniu Roberta Jareckiego - Marcin Kobierski w sytuacji sam na sam zdobywa swego hat-tricka - 3:0!

60 min. - po podaniu Dominika Młotkiewicza - Bartosz Krogulec i gol dla Juve - 4:0!

65 min. - strzał Michała Zabielskiego - bramkarz obronił;

70 min. - z bliska strzelał Marcin Kobierski - piłka jednak minęła słupek;

86 min. - po podaniu Marcina Kobierskiego swego gola zdobył 16-letni Filip Krystek - 5:0!

Skład Jutrzenki: Chachuła (od 46 min. Kwiatkowski) - Pipczyński, Bednarek, Graczykowski (k), Pawlak (od 55 min. Zabielski) - Jarecki (od 70 min. Krystek), Paprota (od 46 min. Pałucki), Dudek, Sulgan (od 55 min. Młotkiewicz) - Krogulec, Marcin Kobierski. Trener Michał Łochowski. Sędziował Robert Felcenloben. Widzów około 100, biletów sprzedano 50.

W następnej kolejce, w sobotę 25 maja o godzinie 17.30 Jutrzenka zagra w Dworszowicach ze Słowianem.