XVII kolejka: Jutrzenka Warta - KS Karsznice 1:0 (0:0)
Zwycięstwo Juve, czas na derby z Piastem!

24 marca 2019 18:18

W meczu XVII kolejki sieradzkiej klasy okręgowej w niedzielę 24 marca Jutrzenka wygrała w Warcie z KS Karsznice 1:0. Na meczu wydano nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Relacja z tego meczu:

10 min. - Robert Jarecki zagrał wzdłuż bramki, ale obrońcy uprzedzili w dogodnej sytuacji Marcina Kobierskiego wybijając na rzut rożny;

21 min. - strzelał Piotr Kobierski, bramkarz obronił, a dobitka jego brata Marcina przeleciała obok bramki;

32 min. - strzał Sylwestra Pawlaka minął słupek bramki gości;

40 min. - strzał zawodnika Karsznic - Michał Chachuła obronił;

61 min. - po dośrodkowaniu Dominika Młotkiewicza, piłkę wybili obrońcy - strzał z 16 metrów Roberta Jareckiego - gol dla Juve - 1:0;

65 min. - mocny strzał Macieja Dudka obronił bramkarz Karsznic;

70 min. - strzał głową Wiktora Bednarka minął słupek bramki gości;

74 min. - strzał Roberta Jareckiego - bramkarz obronił;

84 min. - strzał zawodnika gości nad naszą bramką;

85 min. - w dogodnej sytuacji Marcin Kobierski strzelił nad bramką;

86 min. - po akcji Sylwestra Pawlaka - bliski szczęścia był Piotr Kobierski - obrońcy wybili z linii bramkowej;

90 min. - przewrotka Marcina Kobierskiego minęła słupek bramki gości;

90 + 1 min. - lob Roberta Jareckiego minął słupek.

Skład Jutrzenki: Chachuła - Paprota, Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Młotkiewicz (od 80 min. Sulgan), P.Kobierski, Dudek, Pawlak - Jarecki, M.Kobierski. Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Paprota, Bednarek, Zabielski, Jarecki, Chachuła. Sędziował Mariusz Dąbrowski. Widzów 200 (biletów sprzedano 105, karnetów 13).

W następnej kolejce, w niedzielę 31 marca o godzinie 16.00 Jutrzenka zagra w meczu derbowym z Piastem w Błaszkach. Wszystkich kibiców Juve zapraszamy do wsparcia naszej drużyny w tym jakże ważnym meczu!